GwiazdyAnna Lewandowska zaszczepia w córce miłość do sportu. Klara robi dokładnie to, co mama

Anna Lewandowska zaszczepia w córce miłość do sportu. Klara robi dokładnie to, co mama

Anna Lewandowska zaszczepia w córce miłość do sportu. Klara robi dokładnie to, co mama
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Dragan

29.10.2017 18:27, aktual.: 30.10.2017 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić w Klarze miłość do sportu - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie. Trenerka swój post opatrzyła zdjęciem, na którym widać, jak mała Klara wykonuje dokładnie to same ćwiczenie, co jej mama. Fotografia w ciągu paru godzin doczekała się prawie 900 komentarzy i ponad 88 tysięcy polubień. Rozczuleni internauci piszą, że to najsłodsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek widzieli.

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie publikuje zazwyczaj zdjęcia z treningów, przepisy na zdrowe dania i przekąski, informuje także o nowych produktach jej marki Healthy Plan by Ann oraz chwali się kobiecymi stylizacjami. Ostatnio przyjęła również strategię, że część publikowanych przez nią postów będzie poruszała ważne dla niej zagadnienia. I tak ostatnio zachęcała Polki do tego, by wierzyły w siebie i swoj potencjał, by poświęciły czas na rozwój osobisty i doskonalenie siebie. Trenerka wypowiedziała się ostatnio również na temat korzyści płynących z czytania dzieciom już od najmłodszych lat. Oboje z Robertem zostali ambasadorami akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Teraz gwiazda poruszyła temat "Największego sukcesu życiowego".

Obraz
© Instagram.com

- Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego, co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejsze aspekty diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE - napisała.

Trenerka podkreśliła, że podobnie jak jej rodzice, stara się być wzorem dla swojej córki. - I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem, że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? - pyta.

Obraz
© Instagram.com

Lewandowska jest zdania, że dobre nawyki należy wyrabiać już od najmłodszych lat. Wierzy w to, że uda jej się zaszczepić w Klarze miłość do sportu. Trenerka swój post opatrzyła zdjęciem, na którym widać, jak ćwiczy z małą Klarą. Dziewczynka w dresach i szarym sweterku leży na macie, a Ania nad nią opiera się na wyprostowanych rękach o podłogę. Klara podobnie, jak mama unosi nogę i głowę do góry. - Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry - chwali się trenerka.
Wnioskując po szerokim uśmiechu, ćwiczenie z dzieckiem sprawia trenerce dużo radości. - Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia, być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci - napisała na koniec Lewandowska.

Post Anny Lewandowskiej spotkał się z pozytywnym odbiorem. Internauci nie kryli swojego zachwytu nad zdjęciem. "Jaka mama taka córcia. Fit duet", "Jaki piękny podpór u córeczki", "To chyba mój pierwszy komentarz, ale nie sposób milczeć, bo zdjęcie jest boskie", "Synchronizacja poziom master", " Mała akrobatka", "Ona to ma o już we krwi. Za 18 lat będzie można kupować produkty Diet by Klara", "Słodkie! Fajnie, że pokazujesz wszystkim, że macierzyństwo wcale nie jest takie straszne i nadal można robić wszystko, co sie robiło do tej pory a nawet z podwojoną siłą!!!" - to tylko kilka z prawie 900 komentarzy. Czy wy również ćwiczycie ze swoimi dziećmi?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (300)
Zobacz także