GwiazdyAnna Lewandowska zbudowała imperium. Mówi o swoim największym sukcesie

Anna Lewandowska zbudowała imperium. Mówi o swoim największym sukcesie

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Źródło zdjęć: © East News | East News

16.09.2021 07:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska otrzymała ostatnio nagrodę w kategorii "Liderka w biznesie". Jednak to interesy są jej największą dumą. - Muszę pełnić rolę odpowiedzialnej osoby, jeżeli chodzi o zmianę nawyków Polaków - powiedziała w najnowszym wywiadzie.

Nie ma wątpliwości, że Anna Lewandowska osiągnęła ogromny sukces. Choć wielu jej zarzuca, że wybiła się na plecach znanego męża, to trenerka wciąż udowadnia, że jest niezwykle pracowita i pomysłowa. W ciągu zaledwie 5 lat Lewandowska stworzyła ze swojego bloga markę i wykreowała kilka biznesów: produkuje swoją żywność, otworzyła kawiarnię, ma własny fitness klub, niedawno wprowadziła na rynek własną linię kosmetyków.

Anna Lewandowska wyróżniona w konkursie

Ostatnio trenerka pojawiła się na gali tygodnika Wprost – ShEO Awards 2021. Podczas uroczystości otrzymała nagrodę w kategorii "Liderka w biznesie". Gdy wyczytano jej nazwisko, nie potrafiła ukryć emocji.

Poza sukcesami biznesowymi, oczkiem w głowie Ani Lewandowskiej jest jej profil na Instagramie, który śledzi 3 mln osób. To tam motywuje ludzi do zmian, pokazuje, że zdrowe wcale nie znaczy niesmaczne. W rozmowie z portalem Jastrząb Post trenerka nie ukrywa, że wciąż zaskakuje ją to jak duży odzew ma od swoich obserwatorów.

- Ten impact jest tak duży, ile osób mnie obserwuje i jaką muszę pełnić rolę odpowiedzialnej osoby, jeżeli chodzi o zmianę nawyków Polaków - powiedziała.

Największy sukces Lewandowskiej

Ania podczas wywiadu udzielonego po uroczystości zdradziła również, co uważa za swój największy sukces. Okazuje się, że to żaden z biznesów, a właśnie społeczność, która ją motywuje.

- Myślę, że udało mi się namówić i przekonać naprawdę duży procent Polaków do tego, że warto dbać o swoje zdrowie, i to traktuje jako mój największy sukces - podkreśliła.

Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim show-biznesie. Jej praca jest też doceniana poza granicami kraju. W Niemczech, gdzie mieszka na co dzień jest prawdziwą ikoną. Ostatnio trenerką zachwycał się też popularny magazyn "The Sun". Sukcesy Polki są więc dostrzegane nie tylko nad Wisłą, ale również w całej Europie. Jednak nie ma co ukrywać - Anna Lewandowska zbudowała prawdziwe imperium i zmieniła myślenie w głowach wielu Polek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także