Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska zbudowała imperium. Mówi o swoim największym sukcesie

Anna Lewandowska otrzymała ostatnio nagrodę w kategorii "Liderka w biznesie". Jednak to interesy są jej największą dumą. - Muszę pełnić rolę odpowiedzialnej osoby, jeżeli chodzi o zmianę nawyków Polaków - powiedziała w najnowszym wywiadzie.

Robert Lewandowski, Anna LewandowskaRobert Lewandowski, Anna LewandowskaŹródło: East News, fot: East News
d4c9cih
d4c9cih

Nie ma wątpliwości, że Anna Lewandowska osiągnęła ogromny sukces. Choć wielu jej zarzuca, że wybiła się na plecach znanego męża, to trenerka wciąż udowadnia, że jest niezwykle pracowita i pomysłowa. W ciągu zaledwie 5 lat Lewandowska stworzyła ze swojego bloga markę i wykreowała kilka biznesów: produkuje swoją żywność, otworzyła kawiarnię, ma własny fitness klub, niedawno wprowadziła na rynek własną linię kosmetyków.

Anna Lewandowska wyróżniona w konkursie

Ostatnio trenerka pojawiła się na gali tygodnika Wprost – ShEO Awards 2021. Podczas uroczystości otrzymała nagrodę w kategorii "Liderka w biznesie". Gdy wyczytano jej nazwisko, nie potrafiła ukryć emocji.

d4c9cih

Poza sukcesami biznesowymi, oczkiem w głowie Ani Lewandowskiej jest jej profil na Instagramie, który śledzi 3 mln osób. To tam motywuje ludzi do zmian, pokazuje, że zdrowe wcale nie znaczy niesmaczne. W rozmowie z portalem Jastrząb Post trenerka nie ukrywa, że wciąż zaskakuje ją to jak duży odzew ma od swoich obserwatorów.

- Ten impact jest tak duży, ile osób mnie obserwuje i jaką muszę pełnić rolę odpowiedzialnej osoby, jeżeli chodzi o zmianę nawyków Polaków - powiedziała.

Największy sukces Lewandowskiej

Ania podczas wywiadu udzielonego po uroczystości zdradziła również, co uważa za swój największy sukces. Okazuje się, że to żaden z biznesów, a właśnie społeczność, która ją motywuje.

d4c9cih

- Myślę, że udało mi się namówić i przekonać naprawdę duży procent Polaków do tego, że warto dbać o swoje zdrowie, i to traktuje jako mój największy sukces - podkreśliła.

Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim show-biznesie. Jej praca jest też doceniana poza granicami kraju. W Niemczech, gdzie mieszka na co dzień jest prawdziwą ikoną. Ostatnio trenerką zachwycał się też popularny magazyn "The Sun". Sukcesy Polki są więc dostrzegane nie tylko nad Wisłą, ale również w całej Europie. Jednak nie ma co ukrywać - Anna Lewandowska zbudowała prawdziwe imperium i zmieniła myślenie w głowach wielu Polek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Anna Lewandowska: Posiłki zaczęliśmy jadać razem, bo jesteśmy częściej w domu.

d4c9cih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c9cih