Trwa ładowanie...

Anna Mucha szykuje dla Agnieszki Włodarczyk prawdziwą petardę. Takiego baby shower jeszcze w Polsce nie było

Agnieszka Włodarczyk liczy dni do rozwiązania, w tym czasie Anna Mucha szykuje wielką uroczystość: "W rolę mamy trzeba wejść z przytupem".
Share
Anna Mucha
Anna MuchaŹródło: East News, Fot: East News
d2m2gvi

Agnieszka Włodarczyk długo szukała szczęścia. Przez lata jej wybory uczuciowe były na ustach wszystkich. W końcu odnalazła spokój u boku przystojnego sportowca, Roberta Karasia. Aktorka długo zwlekała z ogłoszeniem radosnej nowiny. Gdy w końcu ciąża wyszła na jaw, cały show-biznes oszalał. Przyjaciele gwiazdy cieszą się jej szczęściem, a teraz dadzą temu wyraz, organizując "bociankowe" w naprawdę wielkim stylu.

Przeczytaj: Wege Siostry sery z nerkowców robiły w kuchni u mamy. Teraz sprzedają je w marketach

Bez kiszonych ani rusz

Od czasu ogłoszenia ciąży, aktorka z dystansem komentuje zmieniające się ciało. Na Instagramie przyznaje, że wktótce koszule oversize będa na nią obcisłe. Aktualnie gwiazda ponownie uciekła do ciepłym krajów, ale zaprasza jeszcze na ostatnie przedstawienia ze swoim udziałem. Aktorka zagra w sztuce "Przygoda z ogrodnikiem", którego producentką jest Anna Mucha.

d2m2gvi

"Moi Drodzy, może być śmiesznie. Ostatnie spektakle z moim udziałem w wersji XL odbędą się w Rzeszowie i Warszawie. 07.03.21. Później spektakl rusza dalej, ale już beze mnie, więc macie ostatnią szansę, żeby zobaczyć mnie na scenie. Zapraszam do Warszawy, bo Rzeszów już wyprzedany".

Prawdopodobnie po ostatnim przedstawieniu przed urlopem macierzyńskim, odbędzie się baby shower Agnieszki Włodarczyk.

Amerykańska tradycja uwielbiana przez gwiazdy

" Baby shower", po polsku "bociankowe", to rodzaj imprezy z okazji rychłych narodzin dziecka. W Polsce imponujące imprezy organizowały przyjaciółki Anny Lewandowskiej, Maffashion, Basi Kurdej-Szatan. Poprzeczka jest postawiona wysoko, ale Anna Mucha na pewno stanie na wysokości zadania.

d2m2gvi

Zobacz: Znane aktorki nagłaśniają problem pracy przymusowej. Mówią też o nadużyciach w swoim środowisku

"Chcemy podziękować Agnieszce za wszystkie zagrane spektakle i wręczyć prezent, który wkrótce bardzo jej się przyda. W rolę mamy trzeba wejść z przytupem, perfekcyjnie przygotowaną! Dlatego razem z całą ekipą zgotujemy jej baby shower na scenie, jakiego nie miał jeszcze nikt. Mam też dla Agi butelkę whisky, która… będzie musiała zaczekać! Przez najbliższe dwa lata godnie nabierze charakteru" – ekscytuje się Mucha w rozmowie z "Party".

Nie możemy się doczekać relacji z imprezy. Ciekawe, czy dekoracje będą w niebieskim, czy różowym kolorze...

Rewolucja w branży funeralnej. Nietypowy zakład pogrzebowy

d2m2gvi

Podziel się opinią

Share
d2m2gvi
d2m2gvi