GwiazdyAnna Mucha w Nowy Rok zabalowała. "Kiedy nie możesz się podnieść"

Anna Mucha w Nowy Rok zabalowała. "Kiedy nie możesz się podnieść"

Anna Mucha lubi się dobrze bawić (AKPA)
Anna Mucha lubi się dobrze bawić (AKPA)
03.01.2022 20:28

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które wyraża więcej niż tysiąc słów. W sylwestra aktorka bawiła się znakomicie i do dziś wspomina tę pamiętną noc. Zresztą, zobaczcie sami.

Anny Muchy nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy, mając zaledwie dziewięć lat, a prawdziwą sławę przyniosła jej rola Danki Dresner w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga.

- Rzeczywiście byłam przez niego wyjątkowo ceniona i lubiana - wspomina współpracę z amerykańskim reżyserem. - Traktował mnie poważnie, na partnerskim poziomie. Myślę, że wynikało to z jego osobistej klasy i poczucia spełnienia. Poza tym on jest ojcem dużej rodziny, więc ma inne podejście do dzieci - wyznała w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Niesłabnąca popularność Anny Muchy

I choć od jej ogromnych sukcesów minęło wiele lat, Anna Mucha nadal nie daje o sobie zapomnieć. Artystka bardzo skrupulatnie korzysta z ogromnej popularności, którą zdobyła w młodości. Na samym Instagramie śledzi ją dziś niemal 900 tys. obserwujących, którzy nie szczędzą komplementów pod licznymi postami gwiazdy.

Szaleństwo sylwestrowej nocy

Ostatnio Mucha zdecydowała się na publikacje zdjęcia w zjawiskowej sukni balowej. Fotografię podpisała tylko wymownym: "kiedy trzy dni po balu nadal nie możesz się podnieść". Łatwo się domyślić, że sylwester gwiazdy był niezwykle udany.

Na reakcje fanów aktorki nie trzeba było długo czekać. "Wyglądasz zjawisko, Aniu" - zachwyca się jeden z nich. "Ślicznie Aniu" - wtóruje kolejny. "Coś ślubem pachnie" - komentuje inny.

Życie prywatne Anny Muchy

Przypomnijmy, że Anna Mucha spotyka się obecnie z aktorem Jakubem Wonsem. W połowie 2020 r. artystka ogłosiło rozstanie z wieloletnim partnerem, którego poznała na planie programu "Jak oni śpiewają?". Aktorka i producent telewizyjny są rodzicami 11-letniej Stefani i ośmioletniego Teodora.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl