GwiazdyAnna Mucha jako mała dziewczynka. Trudno rozpoznać ją na starych zdjęciach

Anna Mucha jako mała dziewczynka. Trudno rozpoznać ją na starych zdjęciach

Anna Mucha
Anna Mucha

29.05.2021 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami i z pewnością wiele gwiazd zdecyduje się opublikować swoje fotografie z młodości. W ubiegłym roku Anna Mucha pokazała fanom urocze pamiątki z rodzinnego albumu.

Anna Mucha należy do grona gwiazd, które mają duży dystans do siebie i nie wstydzą się archiwalnych fotografii, na których nie zawsze korzystnie wyglądały. Aktorka chętnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia.

Nie wiadomo czy w tym roku opublikuje swoje stare zdjęcie przy okazji Dnia Dziecka, ale na jej profilu można znaleźć podobne fotografie z ubiegłego roku. Gdy uczyła się chodzić, gdy miała kilka lat oraz jedno z urodzin.

Dzieciństwo pełne przygód

Anna Mucha opowiedziała również, jak wyglądało jej dzieciństwo i dlaczego zdecydowała się pójść w kierunku aktorstwa.

"Miałam mieć na imię Julia albo Bartek, ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, wiec zostałam Anną... jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak... takie to były czasy!), talią kart i patykiem. Patyk "robił" za mikrofon, bo bawiłam się w dziennikarkę i odpytywałam sąsiadów. Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy" - przyznała.

Mucha wspomniała również kilka przyjęć urodzinowych, które jeszcze na długo zapadną jej w pamięci. "Na 13. dostałam walkmana, na 18. torsji i rozwolnienia (po wycieczce do Indii), 29. to przyjęcie-niespodzianka, a na 30. niespodzianką było to, że wszyscy się ze sobą pokłócili" - przyznała rozbawiona.

Dzieciństwo Anny Muchy nie zawsze było tak wesołe jak na zdjęciach poniżej. Jej tata, który z wykształcenia jest prawnikiem, po rozwodzie z matką wyjechał z kraju. "Tata wyjechał na Daleki Wschód. Nie mogłam się z nim spotykać" - wspominała w mediach Ania Mucha, która przez długie lata miała z ojcem kontakt tylko poprzez pocztówki przesyłane z różnych miejsc. Ważną rolę w wychowaniu przyszłej aktorki odebrali dziadkowie - babacia Irena, która prowadziła sklep mięsny oraz dziadek, który był w młodości wojskowym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)