Trwa ładowanie...

Anna Popek rozstała się z partnerem. Jeszcze niedawno mówiła o ślubie

Anna Popek jeszcze do niedawna tworzyła szczęśliwy związek u boku młodszego o ponad dekadę Tomasza Krupy. Wspólnie prowadzili bloga, dzielili się pasjami oraz chętnie chwalili się zdjęciami. Jednak wiele na to wskazuje, że idealna para właśnie się rozstała. Jaki był powód?
Share
Anna Popek znowu jest sama.
Anna Popek znowu jest sama.Źródło: ONS.pl
d1kfiok

Anna Popek nie ukrywała, że zakochała się ze wzajemnością w młodszym fotografie. Mimo dzielących ich 11 lat, uchodzili za parę wręcz idealną, udowadniając za każdym razem, że wiek to jedynie liczba, która niewiele znaczy. Dziennikarka razem z partnerem łączyła życie prywatne i zawodowe. Jak się okazuje z pozoru sielankowa relacja przeszła do historii.

Anna Popek zapewniała o dozgonnym szczęściu

Niedługo po ujawnieniu związku z fotografem Tomaszem Krupą Anna Popek nie posiadała się ze szczęścia i z chęcią opowiedziała kilka szczegółów dotyczących ich życia. Potwierdziła, że relacja jest dla niej bardzo ważna i uważa, że pełne zaangażowanie ma w tym przypadku wielki sens. Wkrótce potem para pojawiła się po raz pierwszy na salonach, co wywołało niemałą dyskusję.

d1kfiok

Niestety, mimo zapewnień o miłości i wspólnych poważnych planach na przyszłość, Anna Popek poinformowała o tym, że znowu jest singielką.

Przeczytaj:Ewa Bem w rozsypce. Jej córka Gabriela podjęła bardzo trudną decyzję

Związek Anny Popek należy do przeszłości

Z pozoru udany związek Anny Popek należy uznać za zakończony. Jak czytamy w magazynie "Świat i Ludzie", dziennikarka i fotograf wspólnie zdecydowali o rozstaniu, na ich decyzję nie miały wpływu osoby trzecie. Według informatora magazynu, Popek nie szuka na razie nowego partnera.

d1kfiok

"Dopiero co cieszyła się szczęściem u boku 41-letniego fotografa, pana Tomasza. Teraz wyznaje, że związek się zakończył. A w jej życiu nie pojawił się nikt nowy. Tłumaczy, że nie chce się angażować, dopóki nie spotka kogoś, o kim wie, że będzie mogła z nim stanąć na ślubnym kobiercu" – czytamy na łamach "Świata i Ludzi".

Na razie Anna Popek zamierza skupić się na karierze zawodowej. Dosyć często zamieszcza zdjęcia informujące o jej autorskich programach i audycjach.

Sprawdź:Mary Komasa widziała, jak policja potraktowała ludzi na Strajku Kobiet. Jej reakcja nie dziwi

Zobacz także:Zosia Zborowska przefarbowała włosy. Mąż jest zachwycony

d1kfiok

Marta Lempart komentuje wyciek informacji na jej temat. "Nie mam szans na sprawiedliwość"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kfiok

Podziel się opinią

Share
d1kfiok
d1kfiok