Trwa ładowanie...
djcz5bc

Ewa Bem w rozsypce. Jej córka Gabriela podjęła bardzo trudną decyzję

Ewa Bem po tragicznej śmierci starszej córki Pameli przez dłuższy czas nie mogła się pozbierać. Artystka całkowicie zeszła ze sceny i zniknęła z mediów. Po pewnym czasie Bem zdecydowała się zająć wnukami oraz pracą, aby odzyskać siły. Teraz okazuje się, że młodsza pociecha nie zamierza szybko wrócić do kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bem przeżywa przedświąteczny smutek.
Ewa Bem przeżywa przedświąteczny smutek. (ONS.pl)
djcz5bc

Starsza córka wokalistki Pamela Bem-Niedziałek zmarła zaledwie w wieku 39 lat na nowotwór mózgu. Artystka całkowicie pogrążyła się w żałobie i zrezygnowała z kontynuowania kariery estradowej. Młodsza córka wokalistki Gabriela Sibilska mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień zajmuje się tworzeniem animacji do filmów.

Wielki smutek u Ewy Bem

Na co dzień Ewa Bem może liczyć na wielki wsparcie swojego męża Ryszarda oraz Gabrieli, która regularnie kontaktuje się z rodzicami. Niestety z powodu szalejącej pandemii koronawirusa na świecie, młodsza córka niestety musiała zmienić plany dotyczące jej przyjazdu do Polski na Święta Bożego Narodzenia. Ewa Bem czuje olbrzymi smutek spowodowany zaistniałą sytuacją i faktem, że nie zobaczy córki tak prędko.

djcz5bc

Wierząc rewelacjom ujawnionym w gazecie "Na żywo", Gabriela nie chce narażać swoich rodziców, a także siostrzeńców Basię i Tomka.

- Gabrysia nie chce narażać rodziców, poza tym nie wyobraża sobie, że po przylocie dwa tygodnie spędziłaby na kwarantannie. Ponad wszystko woli nie ryzykować. Do dzieci swojej siostry ma wyjątkowe podejście. Bardzo ciepłe, serdeczne. Jest niesamowita, dlatego dzieciaki tak bardzo do niej legną – czytamy w "Na Żywo".

Przeczytaj:Mary Komasa widziała, jak policja potraktowała ludzi na Strajku Kobiet. Jej reakcja nie dziwi

Ewa Bem nie zobaczy córki na święta

djcz5bc

Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia niestety nie będą miały miejsca w tym roku w domu Ewy Bem. Jednak zarówno wokalistka, jak i jej mąż chcą pozostać w stałym kontakcie z Gabrielą, dlatego obecnie wchodzi w grę jedynie internetowe spotkanie.

Jak przyznała wokalistka, niedługo po śmierci Pameli odczuwała kompletną pustkę i czekała na znak od niej. Dzięki wsparciu najbliższych Bem odzyskała chęć do życia, ale tęsknota za młodszą córką wydaje się w tej sytuacji nie do zniesienia.

Sprawdź:Agata Kornhauser-Duda i obowiązki na Litwie. Spotkała się z siostrą zakonną

Zobacz:Justyna Steczkowska żegna mamę we wzruszających słowach. Opublikowała film

djcz5bc

Marta Lempart komentuje wyciek informacji na jej temat. "Nie mam szans na sprawiedliwość"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djcz5bc

Podziel się opinią

Share
djcz5bc
djcz5bc