Trwa ładowanie...

Ewa Bem w rozsypce. Jej córka Gabriela podjęła bardzo trudną decyzję

Ewa Bem po tragicznej śmierci starszej córki Pameli przez dłuższy czas nie mogła się pozbierać. Artystka całkowicie zeszła ze sceny i zniknęła z mediów. Po pewnym czasie Bem zdecydowała się zająć wnukami oraz pracą, aby odzyskać siły. Teraz okazuje się, że młodsza pociecha nie zamierza szybko wrócić do kraju.

Ewa Bem przeżywa przedświąteczny smutek.Ewa Bem przeżywa przedświąteczny smutek.Źródło: ONS.pl
d4cav6w
d4cav6w

Starsza córka wokalistki Pamela Bem-Niedziałek zmarła zaledwie w wieku 39 lat na nowotwór mózgu. Artystka całkowicie pogrążyła się w żałobie i zrezygnowała z kontynuowania kariery estradowej. Młodsza córka wokalistki Gabriela Sibilska mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień zajmuje się tworzeniem animacji do filmów.

Wielki smutek u Ewy Bem

Na co dzień Ewa Bem może liczyć na wielki wsparcie swojego męża Ryszarda oraz Gabrieli, która regularnie kontaktuje się z rodzicami. Niestety z powodu szalejącej pandemii koronawirusa na świecie, młodsza córka niestety musiała zmienić plany dotyczące jej przyjazdu do Polski na święta Bożego Narodzenia. Ewa Bem czuje olbrzymi smutek spowodowany zaistniałą sytuacją i faktem, że nie zobaczy córki tak prędko.

Wierząc rewelacjom ujawnionym w gazecie "Na żywo", Gabriela nie chce narażać swoich rodziców, a także siostrzeńców Basię i Tomka.

- Gabrysia nie chce narażać rodziców, poza tym nie wyobraża sobie, że po przylocie dwa tygodnie spędziłaby na kwarantannie. Ponad wszystko woli nie ryzykować. Do dzieci swojej siostry ma wyjątkowe podejście. Bardzo ciepłe, serdeczne. Jest niesamowita, dlatego dzieciaki tak bardzo do niej legną – czytamy w "Na Żywo".
d4cav6w

Ewa Bem nie zobaczy córki na święta

Tradycyjne święta Bożego Narodzenia niestety nie będą miały miejsca w tym roku w domu Ewy Bem. Jednak zarówno wokalistka, jak i jej mąż chcą pozostać w stałym kontakcie z Gabrielą, dlatego obecnie wchodzi w grę jedynie internetowe spotkanie.

Jak przyznała wokalistka, niedługo po śmierci Pameli odczuwała kompletną pustkę i czekała na znak od niej. Dzięki wsparciu najbliższych Bem odzyskała chęć do życia, ale tęsknota za młodszą córką wydaje się w tej sytuacji nie do zniesienia.

d4cav6w

Marta Lempart komentuje wyciek informacji na jej temat. "Nie mam szans na sprawiedliwość"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4cav6w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cav6w