GwiazdyAnna Starmach sprzed dziesięciu lat. "Odmłodniałam, złagodniałam"

Anna Starmach sprzed dziesięciu lat. "Odmłodniałam, złagodniałam"

Anna Starmach
Anna Starmach
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

06.07.2021 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Starmach od lat zajmuje się gotowaniem i jest autorką książek kucharskich, ale ogólnopolską popularność zdobyła dopiero dzięki udziałowi w programie "MasterChef". Niedługo minie dziesięć lat od emisji pierwszego odcinka.

Anna Starmach wywodzi się z rodziny miłośników i znawców sztuki. Jej rodzice są właścicielami Galerii Starmach. Początkowo Anna chciała pójść w ich ślady i nawet zdobyła wykształcenie wyższe - dyplom z historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jednak szybko odkryła, że jej pasją jest gotowanie. Anna Starmach nie tylko lubiła pichcić w domowym zaciszu, lecz uczyła się sztuki od najlepszych. Ukończyła z wyróżnieniem roczny kurs w paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu oraz była na stażu we francuskiej kultowej restauracji Lameloise.

Dekada na planie

W końcu jej talent oraz sympatyczne usposobienie zauważyli producenci TVN. Starmach dostała propozycję jurorowania w programie "MasterChef", a z czasem również w "MasterChef Junior".

Kulinarny talent show cieszy się ogromną popularnością, dlatego właśnie trwają nagrania do 11. edycji. Anna Starmach z sentymentem wspomina swoje początki na planie. Nie da się ukryć, że wyglądała wtedy nieco inaczej niż obecnie. Wówczas miała 24 lata i gustowała w mocnych makijażach oraz połyskujących ubraniach.

Jak sama przyznaje, woli siebie w aktualnym wydaniu. "Co zmieniło się przez tę dekadę? Wszystko! A na pewno ja. [...] czy tylko mi się wydaje, że przez te dziesięć lat odmłodniałam, złagodniałam i jestem jakaś taka fajniejsza? A może to złudzenie?" - napisała na Instagramie i opublikowała dla porównania dwa swoje zdjęcia.

Internauci są zgodni - czas działa na korzyść Anny Starmach. "Łagodniejsza, ale też i pewniejsza siebie", "kobieta jak wino" - piszą w komentarzach.

W życiu prywatnym też sporo się zmieniło przez ostatnie dziesięć lat. Anna Starmach wyszła za mąż, urodziła dwójkę dzieci i często podróżowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także