Trwa ładowanie...
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl razem na planie. Biznesmen przyniósł dziennikarce bukiet róż

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl mieli się rozstać kilka miesięcy temu. Jak się okazuje, kryzys w ich związku został zażegnany, a warszawski biznesmen zakoczył dziennikarkę bukietem czerwonych róż na planie.

Share
Anna Wendzikowska i Jan Bazyl razem na planie. Biznesmen przyniósł dziennikarce bukiet róż
Źródło: East News
d2yo1i5

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl mieli się rozstać niedługo po narodzinach ich córki, jesienią zeszłego roku. Wendzikowska miała zostać sama z dwójką dzieci, Kornelią ze związku z Patrykiem Ignaczakiem i Antoniną, której ojcem jest Bazyl. Wygląda jednak na to, że kryzys w ich związku został zażegnany, bo ukochany Wendzikowskiej zaskoczył ją bukietem czerwonych róż na planie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka wyglądała na zachwyconą jego wizytą. Podczas, gdy ona zajmowała się pracą, on pilnował córek.

Związki Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska od wielu lat ma spore grono adoratorów, nie zawsze jednak miała szczęście w miłości. W 2007 r. wyszła za mąż za Christophera Combe'a, ich małżeństwo przetrwało jednak tylko trzy lata. Później związała się z Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma córkę Kornelię. Obecnie jest w związku z Janem Bazylem, warszawskim biznesmenem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2yo1i5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yo1i5
d2yo1i5