ModaAnna Wendzikowska w jednoczęściowym kostiumie. Must have lata 2020

Anna Wendzikowska w jednoczęściowym kostiumie. Must have lata 2020

Anna Wendzikowska wybrała jednoczęściowym kostium kąpielowy
Anna Wendzikowska wybrała jednoczęściowym kostium kąpielowy
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska

02.08.2020 17:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kobiety zazwyczaj wybierają bikini na wakacje. Dlaczego? To proste, aby lepiej się opalić. Anna Wendzikowska zrobiła wyjątek i zaprezentowała się w jednoczęściowym kostiumie. I to był strzał w dziesiątkę!

Ostatnio instagramowy profil Anny Wendzikowskiej przepełniony jest zdjęciami z wakacji. Zresztą prezenterka znana jest z miłości do podróży. Wcześniej postawiła sobie wyzwanie, że w danym roku odwiedzi konkretną liczbę państw. Niestety pandemia pokrzyżowała jej plany, dzięki czemu pokochała Polskę na nowo.

Wcześniej wypoczywała z dziećmi na Półwyspie Helskim, w Gdańsku, Mikołajkach czy Słowińskim Parku Narodowym. Teraz przyszedł czas na Mazury. Można zatem przypuszczać, że dziennikarka częściej jest w podróży prywatnej lub zawodowej niż w domu.

Anna Wendzikowska w białym kostiumie jednoczęściowym

Prezenterka o tym, że spędza czas na Mazurach, poinformowała pięknym zdjęciem prosto z basenu. Widzimy na nim pływającą Wendzikowską w białym kostiumie od Agent Provocateur.

Wycięty model, który wybrała dziennikarka, niestety nie jest już dostępny, ale podobny odnajdziemy na stronie marki w cenie 320 euro, czyli ponad 1400 zł. Kostiumy te nie należą do najtańszych, ale są świetnie dopasowane do figury.

.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także