Trwa ładowanie...
dyf30rh

Anna Wendzikowska w jednoczęściowym kostiumie. Must have lata 2020

Kobiety zazwyczaj wybierają bikini na wakacje. Dlaczego? To proste, aby lepiej się opalić. Anna Wendzikowska zrobiła wyjątek i zaprezentowała się w jednoczęściowym kostiumie. I to był strzał w dziesiątkę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska wybrała jednoczęściowym kostium kąpielowy
Anna Wendzikowska wybrała jednoczęściowym kostium kąpielowy (ONS)
dyf30rh

Ostatnio instagramowy profil Anny Wendzikowskiejprzepełniony jest zdjęciami z wakacji. Zresztą prezenterka znana jest z miłości do podróży. Wcześniej postawiła sobie wyzwanie, że w danym roku odwiedzi konkretną liczbę państw. Niestety pandemia pokrzyżowała jej plany, dzięki czemu pokochała Polskę na nowo.

Wcześniej wypoczywała z dziećmi na Półwyspie Helskim, w Gdańsku, Mikołajkach czy Słowińskim Parku Narodowym. Teraz przyszedł czas na Mazury. Można zatem przypuszczać, że dziennikarka częściej jest w podróży prywatnej lub zawodowej niż w domu.

Anna Wendzikowska w białym kostiumie jednoczęściowym

dyf30rh

Prezenterka o tym, że spędza czas na Mazurach, poinformowała pięknym zdjęciem prosto z basenu. Widzimy na nim pływającą Wendzikowską w białym kostiumie od Agent Provocateur.

Wycięty model, który wybrała dziennikarka, niestety nie jest już dostępny, ale podobny odnajdziemy na stronie marki w cenie 320 euro, czyli ponad 1400 zł. Kostiumy te nie należą do najtańszych, ale są świetnie dopasowane do figury.

.

dyf30rh

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dyf30rh

Podziel się opinią

Share

dyf30rh

dyf30rh