GwiazdyAntoni Królikowski o dziewczynie i ciąży Joanny Jarmołowicz. Dawno nie był tak szczery

Antoni Królikowski o dziewczynie i ciąży Joanny Jarmołowicz. Dawno nie był tak szczery

Antoni Królikowski o dziewczynie i ciąży Joanny Jarmołowicz. Dawno nie był tak szczery
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
22.07.2019 07:43

Antoni Królikowski po medialnym związku z Julią Wieniawą przekonuje, że chce chronić nową relację. Za to chętniej wypowiada się na temat ciąży swojej eksdziewczyny, obecnej partnerki swojego brata.

Antoni Królikowski i Katarzyna

#

30-letni Królikowski od kilku miesięcy pokazuje się z Katarzyną. Niewiele wiadomo na jej temat. – Wolimy, żeby tak zostało. Z drugiej strony nie zamierzamy ukrywać naszego związku, bo niby z jakiego powodu mielibyśmy to robić? – mówi Oskarowi Mayi w wywiadzie dla "Flesza".

Królikowski bardzo dba o swój związek, ale rozumie, że Katarzynie może być ciężko z faktem, kim jest i jakie emocje budzi. – (…) Nie jest łatwo być dziewczyną kogoś, w kogo co jakiś czas celują obiektywami aparatów i kto jest bohaterem artykułów – dodaje.

Aktor zapytany o dzielenie się szczęściem z poprzednimi partnerkami, stwierdza, że "kreując swoją e-osobowość, czasem udajesz kogoś, kim nie jesteś". Czyżby to był przytyk w stronę Julii Wieniawy? – Kiedy patrzę na moich znajomych, którzy mają miliony followersów, myślę, że coraz mocniej stają się niewolnikami swoich własnych profilów – uważa.

Antoni Królikowski i Joanna Jarmołowicz

#

Królikowski w rozmowie odniósł się również do faktu, że jego brat Jan będzie miał syna z Joanną Jarmołowicz. Aktorka miała być wcześniej dziewczyną 30-latka. On sam śmieje się z wyciągania tego faktu przez media. – To jest rzeczywiście dosyć skandaliczna sytuacja. Ale poważnie, Joasia była bardziej była moją dobrą koleżanką i tyle… – przekonuje.

Aktor nie ukrywa jednak, że był nieco zaskoczony, gdy związała się z jego bratem. – Później pomyślałem sobie, że jeżeli ludzie się w sobie zakochują, to liczy się tylko miłość. Czy mamy więc się przejmować konwenansami? Dziś spodziewają się dziecka i kibicuję im z całego serca! – kwituje temat.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi