ycipk-3jqqj5

Antoni Królikowski spędził weekend z dziewczyną. Posypały się komentarze

Antek Królikowski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z weekendu spędzonego w towarzystwie ukochanej. Jak zwykle posypała się lawina komentarzy. Nie do końca pochlebnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Królikowski i jego nowa partnerka wzbudzają emocje wśród fanów aktora
Antoni Królikowski i jego nowa partnerka wzbudzają emocje wśród fanów aktora (ONS.pl)
ycipk-3jqqj5

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z ukochaną

Antoni Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją dość tajemniczą dziewczyna Kasią. Podziękował jej za "uroczy weekend" i wzbudził dyskusję.

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Obserwatorzy aktora komplementują Kasię, wychwalając jej urodę i naturalność. To nie pierwszy raz, kiedy to wygląd partnerki aktora stał się głównym przedmiotem dyskusji.

Pod wspólnymi zdjęciami pary regularnie pojawiają się porównania do Julii Wieniawy. I tym razem nie zabrakło nieuprzejmych komentarzy pod adresem byłej dziewczyny Antka.

ycipk-3jqqj5

Jednak, jak zauważyła jedna z internautek, ocena wyglądu Kasi, podobnie jak Julii, jest co najmniej nie na miejscu. W końcu, po pierwsze, z gustami się nie dyskutuje. Po drugie – patrzenie na kobietę wyłącznie przez pryzmat tego, jak wygląda, świadczy o samym komentującym, nie komentowanej. I w końcu, po trzecie, każdy zasługuje na miłość i szczęście. Niezależnie od tego, jak wygląda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak szybko odnowić łazienkę?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3jqqj5