GwiazdyAntoni Królikowski spędził weekend z dziewczyną. Posypały się komentarze

Antoni Królikowski spędził weekend z dziewczyną. Posypały się komentarze

Antoni Królikowski spędził weekend z dziewczyną. Posypały się komentarze
Źródło zdjęć: © ONS.pl
08.07.2019 14:45

Antek Królikowski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z weekendu spędzonego w towarzystwie ukochanej. Jak zwykle posypała się lawina komentarzy. Nie do końca pochlebnych.

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z ukochaną

Antoni Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją dość tajemniczą dziewczyna Kasią. Podziękował jej za "uroczy weekend" i wzbudził dyskusję.

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Obserwatorzy aktora komplementują Kasię, wychwalając jej urodę i naturalność. To nie pierwszy raz, kiedy to wygląd partnerki aktora stał się głównym przedmiotem dyskusji.

Pod wspólnymi zdjęciami pary regularnie pojawiają się porównania do Julii Wieniawy. I tym razem nie zabrakło nieuprzejmych komentarzy pod adresem byłej dziewczyny Antka.

Jednak, jak zauważyła jedna z internautek, ocena wyglądu Kasi, podobnie jak Julii, jest co najmniej nie na miejscu. W końcu, po pierwsze, z gustami się nie dyskutuje. Po drugie – patrzenie na kobietę wyłącznie przez pryzmat tego, jak wygląda, świadczy o samym komentującym, nie komentowanej. I w końcu, po trzecie, każdy zasługuje na miłość i szczęście. Niezależnie od tego, jak wygląda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta