Trwa ładowanie...
d2teokv

Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa

Ashton Kutcher wcieli się w rolę współzałożyciela firmy
Apple Steve'a Jobsa w filmie poświęconym jego życiu - podał magazyn "Variety" na
stronie internetowej. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego "Jobs", rozpoczną się w maju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa
(AP)
d2teokv

Ashton Kutcher wcieli się w rolę współzałożyciela firmy Apple Steve'a Jobsa w filmie poświęconym jego życiu - podał magazyn "Variety" na stronie internetowej. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego "Jobs", rozpoczną się w maju. Film ma opowiadać o drodze życiowej Jobsa, od hipisa w młodości do współzałożyciela jednej z największych firm komputerowych na świecie, przez wielu uznawanego za informatycznego i biznesowego geniusza.

Choć 32-letni Kutcher kojarzony jest głównie z komediami romantycznymi (ostatnio "Sex Story", "Sylwester w Nowym Jorku" czy "Walentynki"), zebrał pochlebne recenzje za poważniejsze role, m.in. w dramacie "Bobby" Emilio Esteveza - przypomina "Variety".

"Jobsa" wyreżyseruje Joshua Michael Stern, który w tej roli debiutował w 2005 roku dramatem obyczajowym "Nigdylandia". Było to historia mężczyzny, który próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci swego ojca, pisarza.

d2teokv

Równolegle do prac nad "Jobsem" powstaje konkurencyjny projekt wytwórni Sony Pictures, oparty na bestsellerowej biografii legendarnego szefa Apple'a autorstwa Waltera Isaacsona.

Steve Jobs zmarł 5 października ub.r. po kilkuletniej walce z chorobą nowotworową.

(PAP/ma)

POLECAMY:

* Demi Moore się rozwodzi!*

* Ashton Kutcher zachwycony Natalie Portman*

* "Bruce Willis? Sypiał kiedyś z moją żoną..."*

Rihanna nie ma romansu z Ashtonem Kutcherem!

d2teokv

Podziel się opinią

Share

d2teokv

d2teokv