ycipk-3xwzkh

Azjatki oszalały na punkcie domowych operacji plastycznych. Poprawiają wszystko

Operacje plastyczne są kosztowne i nie zawsze idą tak, jak powinny. Dlatego też azjatyckie dziewczyny postanowiły opatentować domowe poprawianie swojej urody. W ruch idą skalpel i wosk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyny z Azji całkowicie zmieniają swój wygląd.
Dziewczyny z Azji całkowicie zmieniają swój wygląd. (Instagram.com)
ycipk-3xwzkh

W sieci lotem błyskawicy niesie się filmik, na którym azjatycka wizażystka całkowicie zmienia wygląd swojej twarzy. Używa do tego taśmy klejącej, sklapela i wosku kosmetycznego. W mgnieniu oka zwęża sobie nos, wyostrza kości policzkowe, wyszczupla podbródek i podkreśla łuki brwiowe.

Zamiast wydawać krocie na operacje plastyczne, makijażystki coraz częściej sięgają po wosk. Plastyczna masa pozwala wykreować zupełnie nowy wizerunek, bez ingerencji chirurga.

ycipk-3xwzkh

Prawdziwy szok pojawia się jednak w momencie, kiedy wizażystka zmywa i zdejmuje charakteryzację. Nagle okazuje się, że wygląda zupełnie inaczej i w niczym nie przypomina wykreowanej przez siebie postaci.

Wosk kosmetyczny najczęściej wykorzystuje się w charakteryzacji filmowej i teatralnej. Teraz jednak zaczynamy używać go na co dzień. Na Instagramie jak grzyby po deszczu pojawiają się filmiki, na których mężczyźni zmieniają się w kobiety, wizażystki zmieniają się ze zwykłych dziewczyn w supermodelki.

Nam rano brakuje czasu, żeby chociaż przypudrować twarz, a co dobiero zbudować nową. Mimo to podziwiamy kreatywność azjatyckich wizażystek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3xwzkh

Zobacz też: Jak selfie wpływa na liczbę operacji plastycznych?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xwzkh

ycipk-3xwzkh
ycipk-3xwzkh