Trwa ładowanie...
d3927ii

Bajkowa kreacja na Miss World!

Już 19 października Magdalena Bieńkowska – Miss World Poland 2017 wylatuje do Chin, aby reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu Miss World. Magdalena podczas trwającego pięć tygodni zgrupowania odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Chin. Czas pobytu to również spora liczba prób do gali finałowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bajkowa kreacja na Miss World!
(Materiały prasowe)
d3927ii

Ten najważniejszy występ naszej reprezentantki podczas finałów to prezentacja w sukni wieczorowej, w której nowo wybrana miss otrzymuje koronę Miss World. Zdjęcia z tego wyjątkowego momentu są prezentowane przez media na całym świecie, a nowo wybrana miss i jej suknia stają się tematem nr 1!

   Materiały prasowe

Magdalena zaprezentuje się w bajkowej kreacji zaprojektowanej przez polską projektantkę – Violę Piekut. Suknię w kształcie księżniczki, zdobią delikatne hafty i mnóstwo kamieni Swarovskiego.

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modeling. Żyje aktywnie – uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze!
Fot. Dorota Tyszka

   Materiały prasowe
d3927ii

Podziel się opinią

Share

d3927ii

d3927ii