ycipk-z6m9s8

Bajkowa kreacja na Miss World!

Już 19 października Magdalena Bieńkowska – Miss World Poland 2017 wylatuje do Chin, aby reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu Miss World. Magdalena podczas trwającego pięć tygodni zgrupowania odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Chin. Czas pobytu to również spora liczba prób do gali finałowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bajkowa kreacja na Miss World!
(Materiały prasowe)
ycipk-z6m9s8

Ten najważniejszy występ naszej reprezentantki podczas finałów to prezentacja w sukni wieczorowej, w której nowo wybrana miss otrzymuje koronę Miss World. Zdjęcia z tego wyjątkowego momentu są prezentowane przez media na całym świecie, a nowo wybrana miss i jej suknia stają się tematem nr 1!

Materiały prasowe
Podziel się

Magdalena zaprezentuje się w bajkowej kreacji zaprojektowanej przez polską projektantkę – Violę Piekut. Suknię w kształcie księżniczki, zdobią delikatne hafty i mnóstwo kamieni Swarovskiego.

ycipk-z6m9s8

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modeling. Żyje aktywnie – uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze!
Fot. Dorota Tyszka

Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-z6m9s8

ycipk-z6m9s8
ycipk-z6m9s8