Blisko ludziBajkowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Pasuje idealnie"

Bajkowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Pasuje idealnie"

Małgorzata Rozenek zaskoczyła stylizacją
Małgorzata Rozenek zaskoczyła stylizacją
Źródło zdjęć: © East News
22.05.2022 16:07, aktualizacja: 22.05.2022 16:37

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na uroczystej gali Wielkiej Aukcji Charytatywnej. Instagramowi obserwatorzy od razu zauważyli nietuzinkową kreację celebrytki. Znakomicie wpisała się w motyw przewodni przyjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem często wspierają akcje charytatywne. Ostatnio para pojawiła się na uroczystel gali, która została zorganizowana m,in. przez Omeenę Mensah. Celebrytka pochwaliła się, że aukcja dobroczynna zakończyła się wielkim sukcesem. Fani "perfekcyjnej" pogratulowali sukcesu przedsięwzięcia oraz niesamowitej sukni. Internauci podzielili się jednak na dwa obozy - nie każdemu stylizacja przypadła do gustu.

Małgorzata Rozenek-Majdan w zjawiskowej białej sukni

Fani kreacji stwierdzili, że od Rozenek-Majdan trudno jest oderwać wzrok. Suknia idealnie wpasowała się w oprawę imprezy. Sama Małgorzata stwierdziła, że można go przyrównać do scenerii z bali, które pojawiły się w "Wielkim Gatsbym". Biała suknia na jedno ramię podkreśliła sylwetkę celebrytki. Przezroczysty tiul, zakończony falbanami, przywodził na myśl iście bajkowe klimaty. Fani nie szczędzili Rozenek komplementów.

"Beckhamowie";

"Gosia pasuje idealne do takich eleganckich stylizaci";

"Suknia przepiękna";

"Królowa jest tylko jedna" - czytamy w komentarzach.

Wpis wywołał jednak również zupełnie inny wachlarz emocji. Komentujący nie szczędzli też słów nagany.

"Miało być eko - wyszło jak zwykle"

Drugi obóz internautów zarzucił Małgorzacie Rozenek-Majdan, że zamiast promować ekologiczne podejście do mody, reklamuje jedynie próżność. Efektowna suknia w ich odczuciu jest zupełnie nie na miejscu i stanowi jedynie lans dla celebrytki.

"Co za próżność. Nie szata zdobi człowieka";

"Dobro robi się po cichu. Reszta to teatr. Serce się liczy. Tak po prostu, bez oklasków i instashow. No ale musi być zdjęcie na insta przecież, żeby wszyscy widzieli";

"Czy wy umiecie coś zrobić bez lansu i fajerwerków? Próżność wylewa wam się bokami";

"Sukienka piękna, ale po co zużywać 50 m tkaniny na jedno wyjście? Pani Małgorzato, proszę zacząć promować ekologię zamiast próżności" - czytamy pod wpisem.

Czy rzeczywiście Rozenek przesadziła? Zdania są podzielone.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!