GwiazdyBlanka Lipińska świętuje rocznicę związku. "Zatrzymać mnie przy sobie jest prawie niemożliwe"

Blanka Lipińska świętuje rocznicę związku. "Zatrzymać mnie przy sobie jest prawie niemożliwe"

Blanka Lipińska świętuje rocznicę związku. "Zatrzymać mnie przy sobie jest prawie niemożliwe"
Agata Porażka

19.05.2019 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska to autorka znanej książki "365 dni", która przez wielu jest uważana za polski odpowiednik "50 twarzy Greya". Pisarka od roku jest w związku z Maciejem Buzalą, z którym poznała się w Egipcie. W najnowszym wywiadzie opowiada o ostatnich 365 dniach miłości z ukochanym.

W rozmowie z dziennikarzem "Vivy" Romanem Praszyńskim, Blanka przyznała, że nie znalazł się jeszcze mężczyzna, który byłby w stanie stymulować ją psychicznie, fizycznie i emocjonalnie tak bardzo, jak ona tego potrzebuje. Gdy została zapytana o to, czy Maciej jest tym jedynym, czy jest to związek na zawsze odpowiedziała, że nie ma rzeczy na zawsze.

Autorka bestsellera zdradziła także, czy z okazji okrągłej rocznicy kupi sobie erotyczne akcesoria.

- To wszystko już mamy - zdradziła Lipińska w rozmowie z "Vivą". - Powiedziałam Maciejowi, że żadnych więcej zabawek, trzy wory leżące w domudomu to wystarczająca ilość. Współpracuję komercyjnie z jednym z najlepszych butików erotycznych w Polsce, więc niczego nam nie brakuje. To dla mnie żaden prezent.

Ponieważ Blanka sprawia wrażenie, jakby wszystko w strefie erotycznej już widziała lub przeżyła, dziennikarz zapytał się, czy da się ją jeszcze zaskoczyć.

- Szczerze? Można - przyznała Lipińska. - Ostatnio powstała maszyna do zaspokajania mężczyzn bez udziału partnerki, nawet bez jego udziału. Kosztuje parę tysięcy złotych, brawo dla konstruktora. Czuję się zaskoczona.

Blanka dodała także, jakie ma refleksje z okazji zbliżającej się rocznicy.

- Mnie zdobyć jest bardzo łatwo, bo ja się sama zdobywam, ponieważ lubię być zakochana - przyznała pisarka. - Ale zatrzymać mnie przy sobie jest prawie niemożliwe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)