GwiazdyPolski Christian Grey. To on jest na okładce "365 dni" Blanki Lipińskiej

Polski Christian Grey. To on jest na okładce "365 dni" Blanki Lipińskiej

Polski Christian Grey. To on jest na okładce "365 dni" Blanki Lipińskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Paulina Brzozowska
15.03.2019 15:58, aktualizacja: 16.03.2019 06:41

Jego twarz trafiła na okładkę najpopularniejszej powieści erotycznej ubiegłego roku. Wzdychają do niego miliony fanek, a on sam chce skupić się głównie na pracy. Po raz pierwszy zdradził w wywiadzie, czy ma dziewczynę.

Kamil Niziński zaczynał jako programista. Finalnie skończył jako zawodowy model i właściciel kliniki medycy estetycznej. To właśnie jego twarz pojawiła się na okładce książki "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Powieść erotyczna przez wielu uznawana jest za polski odpowiednik "50 twarzy Greya", która stała się światowym hitem.

W rozmowie z "Party" model zdradził, jak wygląda jego życie prywatne i czy okładka książki wywróciła jego codzienność do góry nogami. Niziński przyznaje, że od czasu publikacji "365 dni" często dostaje wiadomości od kobiet, które usiłują go uwieść. - Moja skrzynka zapchana jest wiadomościami typu "Hej Massimo...". Czasem kobiety opisują w nich swoje fantazje związane z moją osobą dodając, że właśnie tak wyobrażali sobie głównego bohatera "365 dni" - mówi model.

Niziński wspomina też, że Blanka Lipińska od początku wiedziała, że to właśnie on znajdzie się na okładce jej powieści. Model nie musiał przechodzić castingu. Od razu dostał angaż. - Nie było castingu. Autorka od początku wiedziała kogo szuka. Jej inspiracją był Mariano Di Vaio - włoski model i bloger, który jest bardzo popularny w social media. Ludzie często mnie z nim porównują. Wydaję mi się, że to był główny argument za tym, żeby na okładce książki znalazła się moja twarz - tłumaczy w rozmowie z dziennikarką.

Wszystkie fanki Nizińskiego będą niepocieszone faktem, że model od 8 lat spotyka się z Karoliną Czyżowską, która od niedawna jest już jego narzeczoną. To właśnie dzięki Karolinie Kamil rozpoczął przygodę z modelingiem.

Aktualnie poza kampaniami reklamowymi Niziński zajmuje się rozwojem swojej kliniki, która specjalizuje się w przeszczepach włosów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta