Trwa ładowanie...

Bliźniaczki próbują zajść w ciążę. Mają wspólnego narzeczonego

Anna i Lucy DeCinque to jedne z najpopularniejszych bliźniaczek jednojajowych. Kobiety od dziecka trzymają się razem i dzielą się dosłownie wszystkim. Posiadają nawet wspólnego partnera, z którym planują zajść w ciążę w tym samym czasie.

Share
Anna i Lucy dzielą wspólne życie Anna i Lucy dzielą wspólne życie Źródło: Instagram, fot: annalucydecinque
d1n8tjo

Najbardziej znane bliźniaczki w Australii chętnie dzielą się ważnym momentami ze swojego życia na Instagramie. Między 35-latkami istnieje wyjątkowa więź, która sprawia, że nie są one w stanie funkcjonować oddzielnie. Kobiety prowadzą wspólne życie, w trójkącie z 40-letnim Benem. Dzieci były sprawą oczywistą - teraz bliźniaczki dokładnie tłumaczą, jak wyglądają ich przygotowania.

"Najbardziej podobne bliźniaczki na świecie" planują mieć dzieci

Siostry dzielą się dosłownie wszystkim. Starają się nawet odmierzać takie same porcje posiłków. Ubierają się identycznie, spędzają ze sobą każdą minutę i nie wyobrażają sobie innego życia. Twierdzą, że na pomysł zajścia w ciążę również wpadły jednocześnie. Poprzez kanał na YouTubie oraz Instagrama bliźniaczki tłumaczą, jak dokładnie wygląda wspólne planowanie.

d1n8tjo

Dzień kobiety zaczynają od... zmierzenia temperatury, aby sprawdzić, czy nie mają owulacji. Oczywiście dla nikogo nie było zdziwieniem, kiedy okazało się, że wypadła ona u każdej z sióstr w tym samym momencie. 35-latki zwierzyły się, że zajście w ciążę nie jest proste, ale posiadanie dzieci jest dla nich bardzo ważne, dlatego będą próbować do skutku.

Siostry wyznają, że mają lęk separacyjny

Niedawno na jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych wystartował program przedstawiający życie sióstr DeCinque oraz jeszcze cztery inne historie wyjątkowych braci i sióstr.

- Nie sądzę, żebyśmy potrafiły funkcjonować bez siebie. Mamy lęk separacyjny. Jesteśmy tak ze sobą związane - wyznała jedna z sióstr w programie.

Kobiety są bardzo otwarte, dlatego też nie miały problemu, aby wystartować w show. Postanowiły dokładnie i szczerze przedstawić swoją opowieść.

d1n8tjo

- Nie sądzę, aby którakolwiek inna historia ukazana w programie była tak ekstremalna - dodaje druga z sióstr.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Gdy się urodziły, nazwano je najpiękniejszymi. Tak wyglądają po 8 latach

d1n8tjo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n8tjo
d1n8tjo