Trwa ładowanie...
dkuvrgp

Britney Spears pokazała naturalne zdjęcie. Wygląda kwitnąco

Britney Spears przeszła długą drogę do momentu, w którym aktualnie się znajduje. Cierpiała na depresję, walczyła z nałogami. Dziś publikuje inspirujące posty i pokazuje, że jej życie zmieniło się diametralnie, na lepsze.
Share
Gwiazda opublikowała naturalne zdjęcie
Gwiazda opublikowała naturalne zdjęcieŹródło: Getty Images
dkuvrgp

Britney Spears dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie kulisami swojego związku, stylizacjami, efektami metamorfoz, czy szczegółami z życia codziennego. Ostatnio opublikowała zdjęcie nieulepszone filtrami, bez Photoshopa. Gwiazdę widać z bliska, wygląda o wiele lepiej niż na agencyjnych fotografiach, gdzie prezentuje się w pełnym makijażu. Jest naturalna i wygląda na szczęśliwą.

"Miło jest wyjść na zewnątrz i porobić zdjęcia. Naturalne światło zawsze ujawnia magię w oczach. Ps. nie ma Photoshopa na tym zdjęciu" – napisała królowa popu.

dkuvrgp

Britney Spears jest związana z Samem Asgharim, który jest młodszy od niej o 13 lat. Wiek nie stanowi dla pary żadnej bariery. Partner wokalistki był przy niej kiedy wychodziła z nałogu.

Britney Spears walczyła z depresją

Gwiazda należy do tych osób, które w trakcie wielkiej kariery musiały walczyć o siebie i swoje zdrowie. Britney Spears kilkanaście lat temu cierpiała m.in. na depresję oraz walczyła z uzależnieniem od środków odurzających. Spędziła sporo czasu w klinikach odwykowych. W 2007 roku ogoliła głowę na łyso. Świat patrzył na jej ogromne problemy. Artystka podniosła się jednak i od 2019 roku toczy walkę o zdrowie. Trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka tygodni. Aktualnie może liczyć na wsparcie życiowego partnera.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkuvrgp

Podziel się opinią

Share
dkuvrgp
dkuvrgp