Trwa ładowanie...
dqz1uet

To najkrótsze małżeństwa w show-biznesie. Powody niektórych rozstań mogą zaskoczyć

Wymieniamy najkrótsze małżeństwa wśród gwiazd światowego formatu. Jedna z par wzięła rozwód już po 55 godzinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus i Liam Hemsworth - ich małżeństwo nie trwało długo
Miley Cyrus i Liam Hemsworth - ich małżeństwo nie trwało długo (ONS.pl)
dqz1uet

Chociaż wśród gwiazd znajdziemy również małżeństwa z długim stażem, nie braknie osób publicznych, które zawarły rekordowo krótkie relacje. W artykule wymieniliśmy pary, które rozwiodły się po niespełna roku.

Britney Spears i Jason Alexander – małżeństwo trwało 55 godzin

Britney SpearsBritney Spears i Jason Alexander przyjaźnili się długo przed ślubem, co wcale nie zagwarantowało im solidnych fundamentów związku. Para pobrała się w 2004 roku w Las Vegas, a do ceremonii doszło, gdy byli pod wpływem narkotyków. Gdy wytrzeźwieli, postanowili unieważnić małżeństwo, chociaż Jason Alexander deklarował, że był naprawdę zakochany w piosenkarce.

Nicolas Cage i Erika Koike – małżeństwo trwało 4 dni

Makijażystka Erika Koike była czwartą żoną znanego aktora. Nicolas Cage złożył wniosek o unieważnienie małżeństwa już po 4 dniach, a gdy został on odrzucony, złożył pozew o rozwód. Para oficjalnie rozstała się 31 maja 2019 roku.

dqz1uet

Drew Barrymore i Jeremy Thomas – małżeństwo trwało 39 dni

Małżeństwo wytrzymało ze sobą ledwie ponad miesiąc, a decyzja o rozstaniu nie zdziwiła zbyt wielu osób. Para nie zdążyła zbyt dobrze się poznać, gdyż przed ślubem spotykała się zaledwie przez 6 tygodni.

Kim Kardashian i Kris Humphires – małżeństwo trwało 72 dni

Celebrytka i koszykarz wytrzymali ze sobą ledwie ponad dwa miesiące. Po 72 dniach Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy tłumacząc, że są między nimi "różnice nie do pogodzenia".

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – małżeństwo wytrzymało ze sobą 8 miesięcy

Miley CyrusMiley Cyrus i Liam Hemsworth w przeciwieństwie do innych wymienionych par byli w związku przez 10 lat, a nawet prowadzili własny dom. Wiele osób zaskoczyła decyzja o rozwodzie, podjęta zaledwie 8 miesięcy od ślubu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqz1uet

Podziel się opinią

Share
dqz1uet
dqz1uet