GwiazdyBrzozowski musi odreagować stres po Eurowizji. Wyznał, co planuje

Brzozowski musi odreagować stres po Eurowizji. Wyznał, co planuje

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
21.05.2021 19:00

Rafał Brzozowski reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji. Niestety, jego występ i wykonanie piosenki "The Ride" nie przypadło do gustu widzom, więc wokalista nie zakwalifikował się do finału konkursu. Teraz zamierza zaszyć się w samotności.

Udział Rafała Brzozowskiego w 65. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji od początku wzbudzał duże kontrowersje. Choć jego fani trzymali za niego mocno kciuki, to jednak inni znani wokaliści i muzyczni eksperci nie dawali mu szans - zarówno na wejście do wielkiego finału, jak i na zwycięstwo. Polski reprezentant wystąpił w drugim półfinale i zaśpiwał piosenkę "The Ride".

Niestety, wykon Rafała nie porwał widzów i przez to nie udało mu się zakwalifikować do ostatniego etapu konkursu. Ziściły się najczarniejsze scenariusze sceptyków, jednak Brzozowski i tak jest z siebie dumny, a w wywiadzie dla "Pytania na śniadanie" przyznał, że dał z siebie wszystko i nie zamierza przejmować się porażką, bo potrafi przegrywać.

Co Brzozowski planuje po Eurowizji?

Ostatnie tygodnie wokalisty kręciły się wyłącznie wokół występu na Eurowizji. Szlifował warsztat, promował swoją piosenkę i udzielał wywiadów. Jego kilkudniowy pobyt w Rotterdamie, gdzie odbywał się konkurs, także obfitował w zawodowe obowiązki, przez co Brzozowski nie miał ani chwili wytchnienia.

Teraz, gdy emocje już opadły, gwiazdor planuje odpocząć i zrelaksować się. Wypadł z konkursu, więc może wreszcie znaleźć czas dla siebie. W rozmowie z "Faktem" wyznał, jakie będą jego najbliższe plany po Eurowizji. Okazuje się, że Rafał chce pobyć w samotności. Zaszyć się na półwyspie helskim i odreagować.

"Pojadę na półwysep helski, kite, przyczepa, camping i odpoczynek po prostu, bo już mi się to marzy. Mazury i ryby później. Ja lubię aktywny wypoczynek, więc chciałbym trochę popływać, pojeździć na rowerze, pobiegać i być w samotności, bo trzeba mieć taki moment, żeby się odizolować" - stwierdził Rafał w "Fakcie".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta