GwiazdyHalina Mlynkova jest w ciąży. Pierwszy raz pokazała zaokrąglony brzuch

Halina Mlynkova jest w ciąży. Pierwszy raz pokazała zaokrąglony brzuch

Halina Mlynkova
Halina Mlynkova
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
21.05.2021 16:28

Halina Mlynkova spodziewa się drugiego dziecka. Wokalistka postanowiła pochwalić się ciążowymi krągłościami i opublikowała w sieci efekty sesji zdjęciowej. Widać, że jest bardzo szczęśliwa.

Halina Mlynkova długo zwlekała z ogłoszeniem światu, że jest w ciąży. Prawda wyszła na jaw na początku maja. Wówczas 44-letnia wokalistka wystąpiła w programie "Pytanie na śniadanie" i nieoczekiwanie zdradziła, że jest w błogosławionym stanie.

"Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku" - wyznała podekscytowana Halina.

To będzie jej drugie dziecko. Pierwszego syna, 17-letniego już Piotra urodziła, będąc w związku z Łukaszem Nowickim. Aktor i prezenter był jej mężem do 2012 roku. 3 lata później Halina wyszła za mąż za czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Ich małżeństwo zakończyło się w 2020 roku.

Mlynkowa oddzieliła przeszłość grubą kreską i zaczęła życie na nowo. Jej obecnym partnerem jest Marcin Kindla, wokalista i autor piosenek. Zakochani nadają na tych samych falach, a pasja do muzyki jeszcze bardziej scementowała ich relację. Nic więc dziwnego, że Halina i Marcin zdecydowali się powiększyć rodzinę.

Halina Mlynkowa pochwaliła się zaokrąglonym brzuchem

Piosenkarka po raz pierwszy, od kiedy spodziewa się dziecka, zdecydowała się pochwalić zaokrąglonym brzuchem, którego nie da się już ukryć pod za dużą sukienką. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografie, na których podkreśla ciążowe krągłości. Halina wygląda kwitnąco i promiennie. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest bardzo szczęśliwa.

"Wreszcie zaczynamy próby z muzykami, orkiestrą, w przyszłym tygodniu do studia i nagrywamy! Jaki to piękny, twórczy czas! A jeszcze większą radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach! Oj, tak można żyć, kochani!" - napisała Mlynkova.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta