Trwa ładowanie...
d39laln

Campbell przyjaźni się z Pierwszą Damą

Supermodelka to dopiero ma życie. Naomi Campbell zarabia fortunę, ma chłopaka miliardera i przyjaźni się z... Pierwszą Damą Francji. Okazuje się, że Brytyjska piękność zna Carlę Bruni jeszcze z czasów, gdy pracowała ona jako modelka i paniom udało się do dzisiaj utrzymać kontakt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Campbell przyjaźni się z Pierwszą Damą
(AP)
d39laln

Supermodelka to dopiero ma życie. Naomi Campbell zarabia fortunę, ma chłopaka miliardera i przyjaźni się z... Pierwszą Damą Francji. Okazuje się, że Brytyjska piękność zna Carlę Bruni jeszcze z czasów, gdy pracowała ona jako modelka i paniom udało się do dzisiaj utrzymać kontakt. Poznały się pod koniec lat 80. i bardzo przypadły sobie do gustu. Campbell mówi o Bruni krótko: „niesamowita”.

- Zawsze kochałam Carlę – wyznała niedawno Naomi w wywiadzie dla magazynu „Interview”. - To niesamowita kobieta. Zawsze była dla mnie wspaniałą przyjaciółką i powierniczką. Zawsze, od kiedy pamiętam, emanowała elegancją. Teraz obie sporo podróżujemy, dlatego nie widujemy się zbyt często, ale staramy się kontaktować kiedy to jest tylko możliwe.

Campbell jest także po wrażeniem tego, jak Nicolas Sarkozy traktuje swoją małżonkę. - Uwielbiam to w jaki sposób prezydent Sarkozy mówi o Carli. To wspaniałe, kiedy widzimy, że ktoś wyraża się o swojej żonie z taką miłością, uwielbieniem i dumą.

POLECAMY: * DEKOLTOWE WPADKI GWIAZD*

d39laln

Podziel się opinią

Share

d39laln

d39laln