Trwa ładowanie...
d4k6y7i
Cara Delevingne idzie jak burza. W ciągu roku podwoiła dochody!

Cara Delevingne idzie jak burza. W ciągu roku podwoiła dochody!

Królowa wybiegu? Aktorka? Bizneswoman? Cara Delevingne wie jak zarabiać pieniądze.
Co zrobić, żeby w jeden dzień zarobić ponad 8 tys. funtów? Odpowiedź na to pytanie znalazła Cara Delevingne, 23-letnia ulubienica największych domów mody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4k6y7i

Królowa wybiegu? Aktorka? Bizneswoman? Cara Delevingne wie jak zarabiać pieniądze. Co zrobić, żeby w jeden dzień zarobić ponad 8 tys. funtów? Odpowiedź na to pytanie znalazła Cara Delevingne, 23-letnia ulubienica największych domów mody.

Jej znakiem rozpoznawczym są krzaczaste brwi, zawadiackie spojrzenie, rock’n’rollowy styl i najwyraźniej smykałka do robienia interesów. Firma królowej wybiegów, Cara&Co, zanotowała w ostatnim roku przychód w wysokości ponad 3 mln funtów. Jednak dochody z kontraktów z gigantami modowymi takimi jak Burberry, Chanel, Victoria’s Secret czy YSL to tylko jedna strona medalu. Cara zagrała w tym roku pierwszoplanową rolę w filmie Papierowe miasta i... odniosła spektakularny sukces! Jej dotychczasowe marzenia o rozwoju kariery aktorskiej zaczęły się spełniać, a młoda gwiazda postanowiła zrezygnować z modelingu.

(fot. East News)

Brytyjska piękność otrzymała kolejną propozycję filmową – w przyszłym roku będziemy mogli oglądać ją na dużym ekranie w produkcji Suicide Squad. Kariera aktorska to nie jedyny powód dla którego Cara rzuciła modeling. Brytyjka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że praca w branży „odebrała jej młodość i sprawiła, że stała się pusta”. Młoda Delevingne rozprawiła się także ze stereotypami świata mody – nigdy nie bała się mówić o minusach środowiska – doświadczyła anoreksji, mobbingu czy załamania nerwowego.

d4k6y7i

Nawet Kate Moss, ikona i gorące nazwisko brytyjskiego modelingu, sugerowała Carze żeby wycofała się z branży. Pieniądze to nie wszystko, a górę wzięły marzenia - Cara Delevingne postanowiła skupić się na karierze aktorskiej. Sukces, jaki osiągnęła, potwierdził, że był to dobry wybór.

Zobacz też: Słynny Mister Polski marzy o ślubie

d4k6y7i

Podziel się opinią

Share

d4k6y7i

d4k6y7i