Trwa ładowanie...
d37n1f4

Cate Blanchett oklaskuje Weronikę Rosati. Aktorka pochwaliła się zdjęciem

Weronika Rosati jest jedną z gwiazd, które pojawiły się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Podczas prezentacji filmu, w którym zagrała aktorka, spotkała ją miła sytuacja, która z pewnością na długo zapadnie w jej pamięci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji
Weronika Rosati na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji (East News)
d37n1f4

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji wystartował pomimo pandemii. Ta wiadomość ucieszyła zapewne wszystkich fanów kina, ale również i aktorów, dla których wydarzenie jest świetną okazją do zaprezentowania się i poznania światowej sławy artystów.

Cate Blanchett bije brawo Weronice Rosati

Wśród filmów nominowanych do nagrody znalazł się film Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu już nie będzie", gdzie odtwórczyniami głównych ról są Maja Ostaszewska i Weronika Rosati.

d37n1f4

Po prezentacji filmu ekipa wyszła na scenę, aby pokłonić się widowni. Produkcja najprawdopodobniej musiała przypaść do gustu oglądającym, ponieważ aktorzy dostali gromkie brawa. Fotoreporterom udało się uchwycić moment, gdy Weronika Rosati wchodziła na scenę, a po jej prawej stronie siedziała Cate Blanchett, która wpatrywała się w nią i oklaskiwała.

Trzeba przyznać, że jest to spore wyróżnienie, ponieważ Cate Blanchett to nie tylko wybitna aktorka, ale również i przewodnicząca jury głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa, o którą walczy film z udziałem Weroniki Rosati.

Weronika Rosati Instagram
Weronika Rosati (Instagram)

Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d37n1f4

Podziel się opinią

Share
d37n1f4
d37n1f4