Blisko ludziCezary Pazura o kolejnym dziecku. "Wynegocjowałem z żoną…"

Cezary Pazura o kolejnym dziecku. "Wynegocjowałem z żoną…"

Cezary Pazura znów zostanie tatą?
Cezary Pazura znów zostanie tatą?
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

15.06.2020 12:53, aktual.: 01.03.2022 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cezary Pazura jest ojcem czworga dzieci. I wcale nie wyklucza posiadania piątego. – Wynegocjowałem z żoną... Jeżeli udałoby się mieć dobre zaplecze finansowe, bo dzieci kosztują, to ja bym się zdecydował i Edytka powiedziała, że też – wyjawił warunki "umowy" z żoną.

Pazura niedawno obchodził 58. urodziny, ale wydaje się, że czas wcale się go nie ima. Długo szukał właściwej partnerki i dopiero przy Edycie odnalazł szczęście i spokój. Od 11 lat tworzą piękną parę z trójką dzieci. Najmłodsza pociecha Pazurów ma 2 lata. Przy maluchach aktor odmłodniał i ojcostwo zdecydowanie mu służy. Na pytanie, czy chciałby znów zakosztować, odpowiedział niejednoznacznie.

Cezary Pazura – dzieci

– Wynegocjowałem z żoną... Jeżeli udałoby się mieć dobre zaplecze finansowe, bo dzieci kosztują, to ja bym się zdecydował i Edytka powiedziała, że też – stwierdził Pazura w ostatnim wywiadzie, żartując, że musiałby wygrać w "totka".

Aktor został tatą po raz pierwszy w 1990 r. Wtedy na świat przyszła jego córka Anastazja, owoc małżeństwa z Żanetą Pazurą. Cezary poznał ją gdy miał 26 lat, podczas warsztatów aktorskich w Łazach. Ona była wtedy niepełnoletnia. Ze ślubem musieli więc poczekać, ale gdy w końcu powiedzieli sobie "tak", zaczęły się problemy. Kobieta miała problem z używkami. Pewnego dnia wyszła z domu i nie wróciła. Aktor odnalazł ją w ośrodku Monaru. W końcu dowiedział się, że zmarła.

Pazura został sam z córką. Później w jej wychowywaniu pomagała mu druga żona Weronika Marczuk. Ten związek również nie przetrwał. Dopiero dzięki Edycie Zając Cezary zaznał rodzinnej sielanki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także