Trwa ładowanie...
d3q9ubw

Charlize Theron w sesji dla "V Magazine"

Główna gwiazda najnowszej produkcji "Łowca i Królowa Lodu" została bohaterką sesji okładkowej "V Magazine". Zdjęciom Collier Schorr towarzyszy obszerny wywiad, jaki z laureatką Oscara przeprowadził James Franco. Taki zestaw osobowości w pracy nad jednym projektem musiał zaowocować świetnym materiałem. Sprawdźcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlize Theron w sesji dla "V Magazine"
(V Magazine)
d3q9ubw

Charlize Theron jest bohaterką modowo-filmowego wydania „V Magazine”. Collier Schorr, którą dobrze znamy z grafik przedstawiających twarz Anji Rubik na koszulkach Anthony’ego Vaccarello, uchwyciła aktorkę w bardzo bliskich ujęciach. Sesja ma nostalgiczny i glamrockowy charakter, który został podkreślony stylizacjami bazującymi na projektach Prady, Coach oraz Givenchy. Gwiazda pozuje na trawie ubrana w płaszcz pokryty wzorem pantery oraz rajstopy kabaretki, natomiast w studyjnych ujęciach prezentuje się w dżinsowej kurtce oraz żakiecie i samych rajstopach.

Za dobór strojów odpowiadał Robbie Spencer, który na stałe zarządza działem mody , zarówno w papierowym jak i internetowym wydaniu „Dazed and Confused”. W jego portfolio znajdziemy jedne z najlepszych modowych ujęć kobiet takich jak Iris Apfel, Björk oraz Grimes. Teraz dołączyła do nich hollywodozka aktorka, która nie chce być kojarzona tylko przez pryzmat urody.

W wywiadzie udzielonemu Franco, Theron zdradza ze szczegółami, jak wyglądało jej pierwsze aktorskie przesłuchanie. Opowiada z dystansem o dosyć schematycznym przejściu z zawodu modelki do pracy aktorki, wspomina także o macierzyństwie i nowych zawodowych wyzwaniach – przede wszystkim o zagraniu złego charakteru w produkcji „Łowca i Królowa Lodu”. Nie omija tematu przekroczenia magicznej 40-stki oraz pozycji kobiety w show-biznesie.

d3q9ubw

Połączenie sił Theron, Franco, Schorr oraz Spencera jest wystarczająco dobrym powodem, aby zakupić filmowe wydanie magazynu. Dla nas bomba!

Justyna Majka
Absolwentka filologii angielskiej oraz zarządzania w sektorach mody. Redaktor działu moda w magazynie Fashion Post. Prowadzi bloga Fashion Promoter.

* ZOBACZ TAKŻE W FASHION POST:*

* Charlize Theron na premierze filmu „Łowca i królowa lodu”*

* 7 filmów, za które Leonardo DiCaprio powinien dostać Oscara*

d3q9ubw

Podziel się opinią

Share

d3q9ubw

d3q9ubw