GwiazdyChciała platynowy blond, a wyszła z... nie zgadniecie! Jej metamorfoza przeraziła internautów

Chciała platynowy blond, a wyszła z... nie zgadniecie! Jej metamorfoza przeraziła internautów

Chciała platynowy blond, a wyszła z... niebieskimi włosami!
Chciała platynowy blond, a wyszła z... niebieskimi włosami!
Źródło zdjęć: © TikTok | @christieleepowell
Aleksandra Lewandowska
06.10.2021 19:46

Pewna tiktokerka opublikowała nagranie, w którym pokazała, co zrobiono z jej włosami. Przychodząc do salonu, poprosiła o platynowy blond, a wyszła z niego z... no właśnie... Gdy zobaczyła efekt końcowy, była przerażona.

Nieudane metamorfozy w salonach fryzjerskich spotykane są niestety dosyć często, a kobiety wychodzą zazwyczaj albo nie z tym kolorem włosów, albo z za bardzo skróconymi "końcówkami". Efektami dzielą się w mediach społecznościowych, by zarówno ostrzec inne osoby przed danym fryzjerem, jak i pokazać, jak w zaledwie chwilę można zniszczyć komuś włosy, wygląd, a przede wszystkim - samoocenę.

Chciała platynowy blond

Tragiczna metamorfoza pojawiła się na profilu Christie Lee Powell na TikToku. Kobieta wybrała się do tego samego salonu fryzjerskiego co zawsze, jednak tym razem poprosiła o większą zmianę. Zazwyczaj decydowała się na delikatne pasemka, a teraz postanowiła, że chce z blondu przejść na kolor platynowy. Co poszło nie tak? Christie w efekcie nie miała na głowie platyny, a pomarańczowe odrosty i niebieskie pasemka!

Jej metamorfoza przeraziła internautów

Tiktokerka pokazała na swoim nagraniu efekt końcowy, który ją przeraził. Poprosiła salon fryzjerski o kolejną wizytę i poprawę koloru włosów, jednak po kilku rozmowach przestano odbierać od niej telefony.

Christie postanowiła więc sama zająć się swoimi włosami i kilka razy je rozjaśniała. Niestety, choć faktycznie osiągnęła dzięki temu znacznie jaśniejszy kolor, pozbywając się zarówno pomarańczowych, jak i niebieskich plam, doprowadziła swoje włosy do gorszego stanu. Po kilku farbowaniach stały się rzadsze, co możemy zauważyć pod koniec jej filmu, który obejrzało ponad 122 tys. osób.

Internautki poradziły Christie, aby po wszystkim jedynie nawilżała swoje włosy i używała dobrej odżywki, aby doprowadzić je do lepszego stanu. Zaleciły, żeby najlepiej ich nie farbowała i nie rozjaśniała, a obcięła, co zapobiegnie wypadaniu i kruszeniu się. Dodały także, że w takich sytuacjach pomocny jest w szczególności Olaplex i olejek marokański.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta