ycipk-15yhti

Chłopak Margaret zamieścił dwuznaczny wpis. Wzbudził podejrzenia, że spodziewa się dziecka

Piotr Kozieradzki, chłopak Margaret znany jako KaCeZet, opublikował na Instagramie wpis, który może zostać opacznie zrozumiany. Komentarz piosenkarki nie rozwiewa wątpliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret jest w ciąży? Jej chłopak zamieścił dwuznaczny wpis
Margaret jest w ciąży? Jej chłopak zamieścił dwuznaczny wpis (ONS.pl)
ycipk-15yhti

Piotr Kozieradzki zamieścił w mediach społecznościowych fragment nowej piosenki. "Razem zasadziliśmy ziarno, czekamy na 'ten dzień'. Czemu dziś jesteś w Malmö? Coś ci przekazać chcę. Zasadziliśmy ziarno, czekamy na 'ten dzień'. Ty znowu lecisz w radio, ja w Wawie, ty w Malmö" – napisał na Instagramie.

Chwilę po publikacji wpisu w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia, że Margaret jest w ciąży, a wers "razem zasadziliśmy ziarno" odnosi się do... spłodzenia dziecka.

ycipk-15yhti

To nie pierwszy raz, gdy Margaret była muzą rapera. Kilka miesięcy temu opublikował na Instagramie fragment piosenki, w której śpiewał, że "już niedługo nasz sen spełni się, że już niedługo nadejdzie ten dzień". Wtedy jednak nikt nie doszukiwał się ukrytych znaczeń.

Czy Margaret spodziewa się dziecka? Nie wiadomo. Pod wpisem Kozieradzkiego piosenkarka zamieściła komentarz: "Piooootreeeeek". Czyżby w ten sposób chciała go upomnieć? A może dała do zrozumienia, że nie powinien wzbudzać ciekawości dwuznacznymi tekstami piosenek?

ycipk-15yhti

Jeśli Margaret rzeczywiście jest w ciąży, z pewnością o tym poinformuje fanów. O wiele bardziej prawdopodobne, że tajemnicze "ziarno" to metafora, którą zrozumie tylko ona i jej chłopak. Byc może to zapowiedź nowego muzycznego projektu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

ycipk-15yhti
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15yhti

ycipk-15yhti
ycipk-15yhti