Trwa ładowanie...
dfk7ni4

Chłopak Margaret zamieścił dwuznaczny wpis. Wzbudził podejrzenia, że spodziewa się dziecka

Piotr Kozieradzki, chłopak Margaret znany jako KaCeZet, opublikował na Instagramie wpis, który może zostać opacznie zrozumiany. Komentarz piosenkarki nie rozwiewa wątpliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Margaret jest w ciąży? Jej chłopak zamieścił dwuznaczny wpis
Margaret jest w ciąży? Jej chłopak zamieścił dwuznaczny wpis (ONS.pl)
dfk7ni4

Piotr Kozieradzki zamieścił w mediach społecznościowych fragment nowej piosenki. "Razem zasadziliśmy ziarno, czekamy na 'ten dzień'. Czemu dziś jesteś w Malmö? Coś ci przekazać chcę. Zasadziliśmy ziarno, czekamy na 'ten dzień'. Ty znowu lecisz w radio, ja w Wawie, ty w Malmö" – napisał na Instagramie.

Chwilę po publikacji wpisu w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia, że Margaret jest w ciąży, a wers "razem zasadziliśmy ziarno" odnosi się do... spłodzenia dziecka.

dfk7ni4

To nie pierwszy raz, gdy Margaret była muzą rapera. Kilka miesięcy temu opublikował na Instagramie fragment piosenki, w której śpiewał, że "już niedługo nasz sen spełni się, że już niedługo nadejdzie ten dzień". Wtedy jednak nikt nie doszukiwał się ukrytych znaczeń.

Czy Margaret spodziewa się dziecka? Nie wiadomo. Pod wpisem Kozieradzkiego piosenkarka zamieściła komentarz: "Piooootreeeeek". Czyżby w ten sposób chciała go upomnieć? A może dała do zrozumienia, że nie powinien wzbudzać ciekawości dwuznacznymi tekstami piosenek?

dfk7ni4

Jeśli Margaret rzeczywiście jest w ciąży, z pewnością o tym poinformuje fanów. O wiele bardziej prawdopodobne, że tajemnicze "ziarno" to metafora, którą zrozumie tylko ona i jej chłopak. Byc może to zapowiedź nowego muzycznego projektu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dfk7ni4

Podziel się opinią

Share
dfk7ni4
dfk7ni4