ycipk-4757yc

Chłopak Margaret zdradził ich intymne tajemnice. Powiedział o tym publicznie

Piosenkarka Margaret ostatnio pochwaliła się nowym związkiem z młodzieżowym raperem Kacezet. Gwiazda związała się z muzykiem, który chętnie dzieli się ich życiem w piosenkach. Teraz zaśpiewał o tym, że palą razem marihuanę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret dwa dni temu przyznała, że ma chłopaka
Margaret dwa dni temu przyznała, że ma chłopaka (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
ycipk-4757yc

Raper opublikował fragmenty swoich utworów na profilu w mediach społecznościowych. Możemy usłyszeć, jak śpiewa o swojej relacji z piosenkarką: "Kocham twoje blond włosy, mam cię dla siebie dziś w nocy, czy ty czujesz to co ja? Nabieram mocy. Będziemy jak Beyonce i Jay-Z, bo ja mam fajny flow, ty głos i piersi. Ja przy tobie lepiej śpiewam, ty masz lepsze wersy, tyle mamy w głowach, gdy palimy sensi. Wierz mi, czekam na twoją płytę Megi, wiem, że niedługo nasz sen spełni się, że już niedługo nadejdzie ten dzień".

Według słownika slangu i mowy potocznej "palimy sensi" oznacza "palenie trawy, marihuany czy zioła". Raper dość odważnie zasugerował jakie zwyczaje ma ze swoją dziewczyną. Nagrał dwie wersje utworu, jedną przed obróbką muzyczną, drugą po.

Fani rapera zachwycili się jego nowym kawałkiem jak i tym, że może szykować się wspólna płyta z Margaret. Pod filmikiem można przeczytać komentarze zachwalające projekt: "będzie sztos płyta", "świetne" czy "nie mogę się doczekać aż nadejdzie ten dzień".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4757yc