Chodakowska matką rozwodów. A chudnięcie to tylko efekt uboczny

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich trenerek. Jej celem jednak nigdy nie było tylko odchudzenie polskich kobiet. Zawsze dążyła do czegoś więcej, do dobrej, trwałej zmiany. I przypadkiem została matką rozwodów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bo w tym, co robi Ewa, jest dużo więcej niż tylko dążenie do ładnej figury
Bo w tym, co robi Ewa, jest dużo więcej niż tylko dążenie do ładnej figury (ONS.pl)
WP

W najnowszej gazecie "Viva" Ewa Chodakowska udzieliła Piotrowi Najsztubowi wywiadu, który przepełniony był porzuconymi mężczyznami i grecko-polskim światem. Na pytanie dziennikarza o liczbę rozwodów, do których pośrednio doprowadziła, odpowiedziała - "Zebrałoby się ich trochę. Mam tego pełną świadomość. Kobiety piszą do mnie, że w końcu są niezależne, że zmieniły otoczenie, pracę, partnera". Chodakowska uczy kobiety zdrowego egoizmu.

ONS.pl
Podziel się

Bo w tym, co robi Ewa, jest dużo więcej niż tylko dążenie do ładnej figury. Jak sama twierdzi, chudnięcie to "bardzo fajny efekt uboczny". To, co w tym wszystkim liczy się najbardziej, to samodyscyplina, niezależność i wolność. Ale nie dominacja - bo naprawdę silna kobieta nie musi być dominująca.

WP
ONS.pl
Podziel się

Jej ćwiczenia są właściwie bardziej terapią, niż zwykłą aktywnością fizyczną. Nie od dziś wiadomo, że sport sprawia, że czujemy się lepiej psychicznie. A Chodakowska za cel postawiła sobie zmianę na lepsze życia wielu kobiet.

ONS.pl
Podziel się

Uważa, że dobrze, że niektórzy mężczyźni zostali porzuceni. Powinni popracować nad swoimi relacjami i partnerkami. Tak samo odnosi się do rozwodów. Całą sprawę komentuje w jeden sposób - "Problem mają nie ci, którym mało, a ci, którym ciągle mało. Ci, którzy zawsze ścigają się o więcej i lepiej". Bardzo w punkt.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz również:
Ciężarnej Oldze Frycz oberwało się za to, że jest gruba. Od kobiet
Przemoc, brud i wyzysk w pracy nad morzem. Historia Weroniki z Dziwnowa

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP