Trwa ładowanie...
d1w2xfn

Chodakowska wspomina zimę. Na śnieg wyszła w stroju kąpielowym

Trenerka "wszystkich Polek" lubi zaskakiwać. Fanom pokazała fotki ze śnieżnego morsowania. Chodakowska na tę okazję ubrała bardzo skąpy strój kąpielowy. Czy nie pokazała za wiele?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trenerka fitness na dwór wyszła w stroju kąpielowym
Trenerka fitness na dwór wyszła w stroju kąpielowym (Instagram.com)
d1w2xfn

Nie każdy cieszył się z mroźnej zimy, bo temperatura w kraju wynosiła nawet minus 20 stopni Celsjusza. Ubieranie się "na cebulkę" nikogo nie dziwiło. Producenci rękawiczek i ciepłych swetrów byli bardzo z tego powodu zadowoleni. W góry udało się wielu polskich celebrytów, m.in. Paulina Krupińska z Sebastianem Karpielem-Bułecką, Kasia Cichopek czy Natalia Siwiec. Trenerka "wszystkich Polek", Ewka Chodakowska na sezon zimowy także nie uciekła do ciepłych krajów. I choć nartami się nie pochwaliła, to znalazła sobie inne, iście zimowe zajęcie.

36-latka na swoich profilach na Instagramie i Facebooku dodała bardzo ciekawe zdjęcie. Trenerka fitness przyznała się, że w tym roku wzięła udział w "śnieżnym morsowaniu". Wszystko to za sprawą akcji "Postaw suty w lutym" zainicjowanej w socia media. Chodakowska na śnieg wyszła w granatowym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Całe szczęście gwiazda nie zapomniała o butach, rękawiczkach i czapce. W górach pogada dopisała też na tyle, że Ewka zdecydowała się na modne okulary przeciwsłoneczne. "Jeszcze nigdy się tak szeroko nie uśmiechałam. Śnieżne Morsowanie zaliczone. Wciąż nie wierzę, że dałam się namówić" - podpisała zdjęcie Ewa.

Strój bardzo zaskakujący, ale Ewa całe szczęście się nie przeziębiła. Zima jej nie pokonała, wręcz tylko zahartowała. Chodakowska w lutym obchodziła również swoje urodziny. Ze znajomymi celebrowała je dwa dni wcześniej. Był szampan, tańce do białego rana i głośne śpiewanie piosenek. Trenerka tego dnia postawiła na sukienkę i szpilki. Wyglądała zjawiskowo, bo na co dzień oglądamy ją w sportowych ubraniach. W swoje urodziny - 15 lutego - Ewa wraz z Tomkiem Choińskim ćwiczyła na Stadionie Narodowym. 36-latka wzięłą udział w targach zdrowego stylu życia. Jej "fighterki" były bardzo zadowolone z ćwiczeń i faktu, że to wyjątkowe świeto mogą spędzić z Ewą na macie trenigowej.

d1w2xfn

Podziel się opinią

Share

d1w2xfn

d1w2xfn