Blisko ludziCórka Gwyneth Paltrow ma już 18 lat. "Wygląda zupełnie jak ty"

Córka Gwyneth Paltrow ma już 18 lat. "Wygląda zupełnie jak ty"

Córka Gwyneth Paltrow skończyła 18 lat
Córka Gwyneth Paltrow skończyła 18 lat
Źródło zdjęć: © Instagram | Gwyneth Paltrow
16.05.2022 09:52

Córka Gwyneth Paltrow oraz wokalisty Coldplay właśnie osiągnęła pełnoletność. Na Instagramie aktorki od czasu do czasu pojawiają się wspólne zdjęcia z Apple, która wygląda zupełnie jak kopia znanej mamy.

Gwyneth Paltrow i  Chris Martin są rodzicami już 18-letniej pociechy. Zdaniem internautów Apple jest tak podobna do swojej mamy, że panie wyglądają niemal jak bliźniaczki. W 18. urodziny córki aktorka przyznała, że jest niesamowicie szczęśliwa, że jest mamą tak wspaniałej dorastającej kobiety. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad urodą zarówno Apple, jak i samej Gwyneth.

Gwyneth Paltrow składa córce życzenia. Jest wzruszona

"18. Dziś trochę brakuje mi słów. Nie mogę być bardziej dumna z tego, jaką jesteś kobietą. Nie mógłbym być bardziej dumny z kobiety, którą jesteś. Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć" - rozpoczyna swój wpis aktorka.

W dalszej jego części przyznaje, że serce rośnie od uczuć do córki, których nie jest w stanie wyrazić słowami. Paltrow przyznaje, że jej córka jest niezwykła pod każdym względem.

"Wszystkiego najlepszego moja kochana dziewczyno. Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile światła przynosisz wszystkim, którzy mają szczęście cię poznać. Szczególnie ja. Mówię to cały czas i nigdy nie przestanę… słowami cioci Drew urodziłam się w dniu, w którym ty się urodziłaś. Kocham cię" - pisze wzruszona mama Apple.

"Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Fani Gwyneth Paltrow od razu dodali mnóstwo komentarzy pod jej wpisem, składając 18-letniej Apple urodzinowe życzenia. Instagramowi obserwatorzy dodają, że panie są do siebie niesamowicie podobne. Córka aktorki jest praktycznie kopią mamy.

"Piękna jak jej mama";

"Wygląda dokładnie jak Gwyneth!!!! Myślałam, że to ona!";

"Wygląda zupełnie jak ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - czytamy pod wpisem.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście między Gwyneth i 18-letnią Apple widać niesamowite podobieństwo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także