GwiazdyCórka Katie Holmes i Toma Cruise'a w szkole dla bogatych

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a w szkole dla bogatych

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a w szkole dla bogatych
Źródło zdjęć: © FOT.ABACA/NEWSPIX.PL

06.08.2012 16:49, aktual.: 06.08.2012 21:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katie Holmes zapisała swoją córkę Suri do prywatnej, niezwykle ekskluzywnej szkoły. Aktorkę, która obecnie rozwodzi się z ojcem Suri, czyli Tomem Cruise'em, szkoła pociechy będzie rocznie kosztować 40 tysięcy dolarów.

Katie Holmes zapisała swoją córkę Suri do prywatnej, niezwykle ekskluzywnej szkoły. Aktorkę, która obecnie rozwodzi się z ojcem Suri, czyli Tomem Cruise'em, szkoła pociechy będzie rocznie kosztować 40 tysięcy dolarów. Placówka edukacyjna posiada 20 kampusów dla dzieciaków na pięciu kontynentach. Uczniowie będą mieli szansę zmieniać kraje, nie zmieniając programu nauczania czy rygorów szkoły.

6-letnia Suri zacznie od głównego, nowojorskiego oddziału. Położony jest on kilka przecznic od luksusowego apartamentu, w którym mieszka z mamą. Na dachu szkoły jest plac zabaw dla maluchów, a także sale do gry w siatkówkę i koszykówkę.

Po rozstaniu z Cruise'em, Holmes chce nauczyć Suri dyscypliny. Dziewczynka ponoć pod opieką ojca dostawała co tylko chciała i pomału zmieniała się w małego potworka. Teraz dziewczynka ma ustaloną datę pójścia do łóżka, musi sama go sprzątać, jak i pokój oraz szafę ze swoimi ubraniami. Do tej pory Suri nie musiała się niczym dzielić, ani bawić z innymi dziećmi. Pójście do szkoły wiele zmieni w jej życiu.

- Suri uwielbia swoją matkę, więc krok po kroku, zaczyna się jej słuchać - wyjawia osoba związana z otoczeniem Holmes. - Katie chce, aby Suri była normalnym dzieckiem.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także