ycipk-2dzn1q

Córka Marty Kaczyńskiej miała zniknąć z Instagrama. Nie zniknęła

15-letnia córka Marty Kaczyńskiej Ewa nie wytrzymała zbyt długo bez swojego konta w mediach społecznościowych. Dziewczynka, która ostatnio zapowiadała, że usuwa konto na Instagramie znów opublikowała tam wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska ma trójke dzieci
Marta Kaczyńska ma trójke dzieci (ONS.pl)
ycipk-2dzn1q

Ewa Dubieniecka – córka Marty Kaczyńskiej

Jakiś czas temu pisaliśmy o córce Marty Kaczyńskiej, która zapowiadała, że zamierza zrezygnować z używania Instagrama. "Muszę zrobić kilka rzeczy, potem zrestartuję konto" – pisała kilka dni temu nastolatka. Wszystko wskazuje na to, że Ewa Dubieniecka nie wytrzymała zbyt długo bez dodawania postów na swój profil. Na jej koncie pojawiło się ostatnio nowe zdjęcie. Chodzi dokładnie o fotografię w szarej bluzie, do której dołączony jest tajemniczy opis. "Męska bluza to ostatnio moje ulubione ubranie"– czytamy.

ycipk-2dzn1q

Związki Marty Kaczyńskiej

Ewa Dubieniecka ma 15 lat. Dziewczynka, podobnie jak jej 12-letnia siostra Martyna, jest owocem związku Marty Kaczyńskiej z adwokatem Marcinem Dubienieckim. Para rozstała się w 2016. Dziś córka zmarłego w Smoleńsku prezydenta związana jest z biznesmenem Piotrem Zielińskim, z którym ma rocznego synka Stanisława Lecha.

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Ewy Dubienieckiej Instagram.coml
Podziel się
ycipk-2dzn1q

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dzn1q

ycipk-2dzn1q
ycipk-2dzn1q