Trwa ładowanie...
d1unlva

Córka Marty Kaczyńskiej chwali się ich domem. Pokazała go na Instagramie

Marta Kaczyńska jest jedną z tych znanych osób, które bardzo chronią swoją prywatność. Jej zdjęcia w mediach społecznościowych pokazują głównie krajobrazy, a ona sama niechętnie opowiada o swoim życiu. Jednak jej córki znacznie chętniej się nim dzielą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Córka Kaczyńskiej pokazała ich mieszkanie
Córka Kaczyńskiej pokazała ich mieszkanie (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d1unlva

Na podstawie zdjęć Ewy Dubienieckiej, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, możemy powiedzieć, że razem z mamą mieszkają w nowocześnie i minimalistycznie urządzonym mieszkaniu.

Kolory, które przeważają na ścianach to czernie, biele oraz szarości. Chociaż, jak pod jednym ze zdjęć twierdzi córka Marty Kaczyńskiej, ma ona obsesję na punkcie różu.

Ewa Dubieniecka jest starszą córką Kaczyńskiej. Skończyła w tym roku 15 lat. Jej młodsza siostra, Martyna, urodziła się cztery lata po Ewie. Jedenastolatka ostatnio zasłynęła tym, że wdała się w ostrą dyskusję z interanutami pod zdjęciem swojej mamy z jej ostatniego ślubu.

Starsza Dubieniecka dodała także zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją razem z bratem. Jest on dzieckem z trzeciego małżeństwa Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1unlva

Podziel się opinią

Share
d1unlva
d1unlva