Blisko ludziCórka Michała Wiśniewskiego na gali Festiwalu LGBT. Fani są zgodni. "Diva!"

Córka Michała Wiśniewskiego na gali Festiwalu LGBT. Fani są zgodni. "Diva!"

Fabienne Wiśniewska pojawiła się na gali otwarcia Festiwalu LGBT FIlm
Fabienne Wiśniewska pojawiła się na gali otwarcia Festiwalu LGBT FIlm
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
23.04.2022 09:44, aktualizacja: 23.04.2022 16:33

Fabienne Wiśniewska wraz z mamą pojawiła się na gali otwierającej Festiwal LGBT Film. To największe tego typu wydarzenie w Polsce. Na imprezie nie mogło zabraknąć znanych twarzy, w tym byłej żony oraz córki popularnego wokalisty.

Marta Wiśniewska wraz z Fabienne pozowały w blasku fleszy na ściance podczas otwarcia Festiwalu LGBT Film. To już 13. gala, która odbywa się w Polsce. W trakcie wydarzenia nie zabraknie filmów zarówno dokumentalnych, jak i fabularnych, które pokazują odbiorcy, jak wygląda życie osoby LGBTQ+.

Podczas imprezy pojawia się wiele gwiazd, które wspierają swoich "tęczowych" przyjaciół. Jak na czerwonym dywanie wypadły Marta i Fabienne? Kreacja córki Michała Wiśniewskiego przypadła fanom do gustu.

Fabienne Wiśniewska w odważnej monochromatycznej stylizacji

Córka znanego wokalisty postawiła na czerń w modnej odsłonie. Fabienne wybrała skórzane luźne czarne spodnie i marynarkę o kroju oversize, które połączyła z obcisłym czarnym crop topem. Całość została uzupełniona o chustę oraz botki na platformie i wysokim słupku. Dodatkowo Fabienne umiejętnie zestawiła czarny komplet z przyciągającą uwagę biżuterią. Wzrok przykuwają zwłaszcza duże niebieskie kolczyki. Kreacja prezentowała się świeżo i z lekkim pazurem.

"Fabka jaka Diva!";

"Ale sztos!" - pisali internauci pod fotografią, którą udostępniła na Instagramie Marta Wiśniewska.

Stylizacja Fabienne Wiśniewskiej podczas 13. Gali LGBT Film
Stylizacja Fabienne Wiśniewskiej podczas 13. Gali LGBT Film © AKPA | AKPA

Co ciekawe, Fabienne wybrała coś zupełnie innego, niż jej mama. Marta Wiśniewska pojawiła się bowiem w niesamowicie kolorowym komplecie. Na beżowym tle wybijały się litery we wszystkich kolorach tęczy, które tworzyły słowo "respekt". Stroje pań mocno ze sobą kontrastowały, tworząc świetny efekt.

Gala przyciąga co roku wiele gwiazd

Dla wszystkich osób LGBTQ+ w Polsce, zwłaszcza dla tych, które obracają się w filmowych kręgach, festiwal jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Wiele z wyświetlanych obrazów to produkcje nagradzane na całym świecie. W tym roku pokazy odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu oraz Koninie i Bydgoszczy. Istnieje też możliwość obejrzenia produkcji online na serwisie mojekino.pl.

Zuzanna Sierzputowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!