Blisko ludziFabienne Wiśniewska podjęła odważny krok. Jej metamorfoza robi wrażenie

Fabienne Wiśniewska podjęła odważny krok. Jej metamorfoza robi wrażenie

Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów
Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów
Źródło zdjęć: © Instagram | Mandaryna
30.01.2022 12:40

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny po raz kolejny udowodniła, że nie boi się zmian. Mama Fabienne zdała dokładną relację z przemiany córki na Instagramie. Fani zasypują swoją idolkę pozytywnymi komentarzami.

Fabienne Wiśniewska coraz chętniej eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Mama nastolatki postanowiła zaprowadzić ją do znajomego, sprawdzonego stylisty fryzur, Kajetana Góry, który jest również przyjacielem Mandaryny. Fanów mocno zaskoczył końcowy wynik tej przemiany. Większość internautów jest jednak zachwycona nową odsłoną Fabienne.

Metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej. Teraz jeszcze bardziej przypomina znaną mamę?

Kasztanowe włosy Fabienne należą już do przeszłości. Instagramowi obserwatorzy Mandaryny mogli zobaczyć pełną relację z metamorfozy Wiśniewskiej. Zauroczeni komentatorzy zauważają, że Fabienne w tym odcieniu jeszcze bardziej upodobniła się do mamy.

"Niesamowita metamorfoza, pięknie";

"Przepięknie w tych blond włosach" - nie szczędzą słów fani.

Rzeczywiście, wybrany przez Wiśniewską odcień jest bardzo zbliżony do tego, który większości kojarzy się właśnie z Mandaryną. Nowa fryzura prezentuje się bardzo lekko i nowocześnie. Mamy tu zdecydowany powiew świeżości, a sądząc po uśmiechu samej Fabienne, w nowym wydaniu czuje się świetnie!

"Dzięki opatrzności podobna do mamy";

"Piękna jest jak Mandaryna!" - stwierdzili obserwatorzy celebrytki.

Czy rzeczywiście podobieństwo między mamą a córką jest aż tak uderzające? Wśród wielu pozytywnych komentarzy oczywiście pojawiło się też nieco odmiennych stanowisk.

"Tobie Martusiu pasuje blond, ale jej absolutnie szkodzi na wyglądzie. Niestety bardzo na niekorzyść" - oznajmiła jedna z internautek.

Mandaryna ma bardzo dobry kontakt z córką

Dumna mama często dzieli się wspólnymi zdjęciami z Fabienne w social mediach. Nie tak dawno miała ku temu szczególną okazję, bowiem nadszedł dzień studniówki Wiśniewskiej. Mandarynie trudno było ukryć ekscytację tym wydarzeniem. Przed wyjściem córki z domu zdążyła zrobić niemałą fotorelację z przygotowań, dzięki czemu fani Fabienne mogli zobaczyć jej stylizację.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta