Trwa ładowanie...
d2i21s2

Córka Obamy zdenerwowała internautów. Bo poznali jej prawdziwe imię

Barack Obama nie jest już prezydentem USA, ale on i jego bliscy wciąż traktowani są jak własność publiczna. Dowodem niech będzie reakcja na fakt, że jego młodsza córka Sasha wcale Sashą nie jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Obamy zdenerwowała internautów. Bo poznali jej prawdziwe imię
(ONS.pl, Fot: Photoshot)
d2i21s2

"Dziś mija pierwsza rocznica od mojego odkrycia, że Sasha Obama w rzeczywistości to Natasha" - oświadczyła na Twitterze dziennikarka Refinery29 Ashley C. Ford. Internet odpowiedział jednym wielkim: "Jak to???". Szok jest tym większy, że informację o prawdziwym imieniu pierwszej córki ujawniono już jakiś czas temu. Latem 2016 r. Sasha rozpoczęła pierwszą pracę i funkcjonowała w niej właśnie jako Natasha. Odnotowano to nawet w Wikipedii. Jakimś cudem świat zatrząsł się w posadach dopiero teraz.

Obamówna dopiero co obchodziła urodziny, stąd cała "imienna afera". "To jak ma na imię Malia? Chelsea???" - pyta zapobiegawczo jedna z internautek. Ludziom trudno pojąć, że "Sasha" może być skrótem od Natashy. Twitterowicze tworzą własne teorie, w tym tę, że latorośl Obamów zainspirowała się... Sashą Fierce, czyli alter ego Beyoncé. Większość komentujących jeszcze do tego nie doszła, próbując najpierw dojść do siebie. Trudno się dziwić.

Zobacz również: Kozidrak o związku z młodszym: To wciąż wzbudza kontrowersje, ale wierzę, że warto

d2i21s2

Podziel się opinią

Share
d2i21s2
d2i21s2