Trwa ładowanie...

Córka Romana Polańskiego miała problem z używkami. "Istnieje droga wyjścia z ciemności"

Morgane Polański zdobyła się na odważny krok. Aktorka podsumowała swoją, już dwuletnią, drogę ku trzeźwości. "Do każdego walczącego, zagubionego lub cierpiącego w milczeniu: widzę cię, słyszę cię" - napisała w poruszającym poście na Instagramie.

Morgane Polański z tatą (Getty Images) Morgane Polański z tatą (Getty Images) Fot: Stephane Cardinale - Corbis
d2rbt51
d2rbt51

"Dzisiaj, 16 marca 2022 roku, mijają dwa lata, odkąd żyję w trzeźwości" - napisała na Instagramie aktorka Morgane Polański, córka najsłynniejszego polskiego reżysera, Romana Polańskiego.

Morgane Polański i jej życie w trzeźwości

29-letnia mieszkanka Londynu nie jest w stanie ukryć ogromu emocji, jakie towarzyszą jej w drodze ku trzeźwości: "Kiedy o tym piszę, czuję wiele emocji. Nie mówiłam tutaj zbyt wielu o moim doświadczeniu, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Podzielić się nadzieją. (...) Przypominam, że na końcu tunelu jest światełko, nawet jeśli nie widać choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu".

Morgane Polański zaznacza, że wstrzemięźliwość od używek nie byłaby możliwa, gdyby nie jej bliscy. "Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają w tej drodze, prowadząc mnie, trzymając, zwłaszcza, kiedy nie mogę iść sama. (...) Do każdego walczącego, zagubionego lub cierpiącego w milczeniu: widzę cię, słyszę cię. Kiedy wyjdziesz z ciemności, życie jeszcze lepsze. (...) Wstyd żyje w ciemności i umiera w świetle" - podsumowała w poruszających słowach na Instagramie.

Wielka miłość Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner

Przypomnijmy, że Morgane jest owocem związku Romana Polańskiego i francuskiej aktorki Emmanuelle Seigner. Zakochani pobrali się już w 1989 r. i do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo.

d2rbt51

"Jestem bardzo wdzięczna, że ​​przez całe życie mogłam być świadkiem znaczenia tego, czym naprawdę jest miłość: w jej najczystszej, najbardziej bezinteresownej formie. (..) Kocham cię mamo, kocham cię tato. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogla doświadczać takiej miłości, jaka jest między wami: z wolnością rozwoju i odnajdywania siebie, zawsze stojąc i wspierając się nawzajem, a jednocześnie kontynuując swoje indywidualne podróże" - Morgane Polański napisała na Instagramie z okazji rocznicy ślubu swoich rodziców.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Paweł Edelman nt. filmu 'Wenus w futrze'

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2rbt51
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rbt51