ycipk-3xiywp

Czas na squiggle! Ten najnowszy trend potrafi zszokować

Trendy w makijażu zmieniają się jak w kalejdoskopie, a blogerki co chwilę przerzucają się kolejnymi pomysłami. W dzisiejszych czasach chodzi o zainteresowanie i wzbudzenie emocji, a także stworzenie chociażby chwilowego trendu, za pomocą którego można się wybić. Kiedy trafiłyśmy na profil jednej z makijażowych influencerek, nie mogłyśmy zdecydować się, co sądzimy o tym nowym, szalonym trendzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Makijażowe trendy potrafią być zadziwiające.
Makijażowe trendy potrafią być zadziwiające. (Instagram.com)
ycipk-3xiywp

Urodowe i makijażowe trendy co rusz wprawiają nas w zachwyt lub…zakłopotanie. Pofalowane usta, brwi i eyelinery – to moda, na którą patrzymy z przymrużeniem oka i ciekawością, jak daleko się posunie.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu Instagramowym użytkowniczka looksbylexington. Podpis sugerował, że to jej dzieło, które z pewnością stanie się nowym trendem. Wpis oczywiście był żartem i zdjęciem przerobionym graficznie, jednak okazało się, że dziewczyny podjęły wyzwanie. Rozpoczęła się moda na falowany makijaż, który wypróbowuje coraz więcej osób. Wszystko odbywa się pod hashtagami #wavyeyeliner, #wavyeyebrows i #wavylips, pod którymi możemy znaleźć setki falowanych make up-ów.

ycipk-3xiywp

Falowane, a może raczej falbankowe usta, których kontur jest nadany przez konturówkę i wyrazistą szminkę, całkowicie zmieniają wygląd twarzy. Dla nas wyglądają jak usta postaci z kreskówek. Z pewnością nie wyszłybyśmy tak z domu, jednak jako charakteryzacja do filmów czy sztuk, nadawałyby się idealnie.

Jak to bywa w świecie makijażu, na jednym elemencie skończyć się nie może. Falowana moda przeszła także na brwi! Zaczesywane na boki i utrwalane za pomocą przeźroczystego żelu, niewątpliwie przyciągają wzrok. Oczywiście nie wybrałybyśmy takiego makijażu na pierwszą randkę lub do pracy, ale nie możemy powiedzieć, że nie są interesujące.

ycipk-3xiywp

Jedyną opcją, którą po dłuższym przemyśleniu, mogłybyśmy wypróbować jest falowany eyeliner. Z dużą dawką śmiechu i dystansu, oczywiście. Mimo że na większość trendów patrzymy z dużym przymrużeniem oka, warto czasem je wypróbować dla zabawy w zaciszu własnej łazienki.

Zobacz też: Makijaż Małgorzaty Kożuchowskiej

ycipk-3xiywp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp