ModaCzekoladowe telegramy. Pomysłowy upominek na dzień chłopaka i nie tylko

Czekoladowe telegramy. Pomysłowy upominek na dzień chłopaka i nie tylko

Czekoladowe telegramy. Pomysłowy upominek na dzień chłopaka i nie tylko
Źródło zdjęć: © iStock.com
18.09.2018 15:33, aktualizacja: 19.09.2018 12:26

Zamiast telefonu, wiadomości tekstowej czy zwykłej kartki, możesz wysłać partnerowi lub tacie telegram z czekolady. Choć nie każdy mężczyzna przepada za słodkościami, to znajdą się tacy, którym słodka wiadomość sprawi dużo przyjemności. Oto najciekawsze propozycje.

Nie tylko na dzień chłopaka

Nie trzeba szukać okazji ku temu, aby powiedzieć komuś, że go kochamy, pamiętamy o nim i myślimy, ale jeśli już się taka okazja trafia, warto uczcić ją w odpowiedni sposób. Nasza propozycja to czekoladowe telegramy z gotowymi napisami lub w wersji na specjalne zamówienie. Nawet niewielka kartka z prostymi słowami z kostek czekolady to miły gest lub dodatek do większego prezentu. Zamiast zwykłych czekoladek lub tabliczki czekolady, możemy wybrać krótką wiadomość z okazji dnia dziadka, ojca, chłopaka lub mężczyzny. Najbliższa okazja ku temu to przypadający na 30.09 dzień chłopaka.

Napis, który zostanie wykonany z kwadratowych czekoladek z literkami, może mieć charakter przyjacielski lub bardziej osobisty. Jego treść obdarowana osoba przeczyta osobiście tuż po doręczeniu przesyłki na wskazany przez nas adres.

Więcej niż słodycz – telegram z czekolady

Słodycze to jeden z upominków, którymi dajemy bliskim do zrozumienia, że są dla nas ważni, i że wiemy, co lubią najbardziej. *Czekoladowy telegram z okazji dnia chłopaka *może być zapakowany w tradycyjny kartonik, drewnianą skrzyneczkę lub blaszane pudełko - wszystkie opakowania są efektowne i starannie wykonane, dzięki czemu prezent nie wymaga dodatkowego zapakowania w kolorowy papier i wstążki. Kolorowe nadruki umieszczone na opakowaniach możemy dopasować do wieku i zainteresowań osoby, którą chcemy obdarować, np. dla fana sportu, motoryzacji lub majsterkowania.

Miłe słowa, które możesz zjeść

Drobiazg z czekolady, który podarujesz bliskiej osobie przy wybranej okazji, może być pięknie zapakowany i przyozdobiony zdjęciem na specjalne zamówienie. Wystarczy do zamówienia dołączyć plik z wybraną fotografią np. ze wspólnych wakacji. Taki podarunek będzie podwójnie przyjemny. Czekoladki z mlecznej i białej czekolady możecie zjeść razem przy okazji wspólnego spotkania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także