Trwa ładowanie...

Czekoladowe telegramy. Pomysłowy upominek na dzień chłopaka i nie tylko

Zamiast telefonu, wiadomości tekstowej czy zwykłej kartki, możesz wysłać partnerowi lub tacie telegram z czekolady. Choć nie każdy mężczyzna przepada za słodkościami, to znajdą się tacy, którym słodka wiadomość sprawi dużo przyjemności. Oto najciekawsze propozycje.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czekoladowe telegramy. Pomysłowy upominek na dzień chłopaka i nie tylkoŹródło: iStock.com
d2jxpr2
d2jxpr2

Nie tylko na dzień chłopaka

Nie trzeba szukać okazji ku temu, aby powiedzieć komuś, że go kochamy, pamiętamy o nim i myślimy, ale jeśli już się taka okazja trafia, warto uczcić ją w odpowiedni sposób. Nasza propozycja to czekoladowe telegramy z gotowymi napisami lub w wersji na specjalne zamówienie. Nawet niewielka kartka z prostymi słowami z kostek czekolady to miły gest lub dodatek do większego prezentu. Zamiast zwykłych czekoladek lub tabliczki czekolady, możemy wybrać krótką wiadomość z okazji dnia dziadka, ojca, chłopaka lub mężczyzny. Najbliższa okazja ku temu to przypadający na 30.09 dzień chłopaka.

Napis, który zostanie wykonany z kwadratowych czekoladek z literkami, może mieć charakter przyjacielski lub bardziej osobisty. Jego treść obdarowana osoba przeczyta osobiście tuż po doręczeniu przesyłki na wskazany przez nas adres.

Więcej niż słodycz – telegram z czekolady

Słodycze to jeden z upominków, którymi dajemy bliskim do zrozumienia, że są dla nas ważni, i że wiemy, co lubią najbardziej. *Czekoladowy telegram z okazji dnia chłopaka *może być zapakowany w tradycyjny kartonik, drewnianą skrzyneczkę lub blaszane pudełko - wszystkie opakowania są efektowne i starannie wykonane, dzięki czemu prezent nie wymaga dodatkowego zapakowania w kolorowy papier i wstążki. Kolorowe nadruki umieszczone na opakowaniach możemy dopasować do wieku i zainteresowań osoby, którą chcemy obdarować, np. dla fana sportu, motoryzacji lub majsterkowania.

Miłe słowa, które możesz zjeść

Drobiazg z czekolady, który podarujesz bliskiej osobie przy wybranej okazji, może być pięknie zapakowany i przyozdobiony zdjęciem na specjalne zamówienie. Wystarczy do zamówienia dołączyć plik z wybraną fotografią np. ze wspólnych wakacji. Taki podarunek będzie podwójnie przyjemny. Czekoladki z mlecznej i białej czekolady możecie zjeść razem przy okazji wspólnego spotkania.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jxpr2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jxpr2