GwiazdyDagmara Bryzek jest zazdrosna o byłą Koterskiego. Trudno jej zaakceptować sytuację

Dagmara Bryzek jest zazdrosna o byłą Koterskiego. Trudno jej zaakceptować sytuację

Dagmara Bryzek próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji
Dagmara Bryzek próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA
01.10.2021 08:42

Michał Koterski ma za sobą bardzo burzliwy okres. Pod koniec poprzedniego roku rozstał się z Marcelą Leszczak, a obecnie jest w nowym związku i stara się pogodzić budowanie relacji z wychowywaniem syna.

Michał Koterski jest obecny w show-biznesie od dawna i na początku słynął głównie z imprezowania i wyluzowanego podejścia do życia. Gdy poznał Marcelę Leszczak, powoli zaczął się zmieniać. Aktor zakochał się w niej i zbudował związek, a w 2017 roku urodził się ich syn Fryderyk. Para zaręczyła się, ale do ślubu nigdy nie doszło.

Patchworkowa rodzina

Obecnie Michał Koterski spotyka się z Dagmarą Bryzek, aktorką znaną głównie z roli w serialu "Korona Królów". Para nie ukrywa swojej miłości, chętnie pokazuje się razem w miejscach publicznych i pozuje na ściankach.

Koterski cały czas stara się brać aktywny udział w życiu i wychowaniu swojego syna. Fryderyk od początku był jego oczkiem w głowie i nic się nie zmieniło w tej kwestii. Jak donosi Plotek.pl, Bryzek nie potrafi zaakceptować nietypowej dla niej sytuacji.

"Jest zazdrosna o to, że ukochany spędza dużo czasu ze swoją byłą dziewczyną i ich synkiem. Wiadomo, Fryś jest oczkiem w głowie taty, Michał zupełnie oszalał na jego punkcie i często odwiedza go w domu mamy. Przez to musi kontaktować się z Marcelą. Damgara zdaje sobie sprawę, że Fryś na całe życie połączył Michała z Marcelą. I martwi ją ta perspektywa" - powiedział znajomy aktora w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Również i Leszczak dostrzega powody do zazdrości. "Michał niedawno pomógł Dagmarze dostać rolę w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Marcela jest o to zazdrosna, bo sama marzyła o przebiciu się w show-biznesie, Michał, gdy byli razem, starał się też ją promować, ale się nie udało" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!