GwiazdyMarcela Leszczak odwołała się do nowego związku Koterskiego. Wspomniała o synu

Marcela Leszczak odwołała się do nowego związku Koterskiego. Wspomniała o synu

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
Aleksandra Lewandowska
23.08.2021 18:39

Marcela Leszczak zamieściła wpis na instagramowym story, w którym odniosła się do medialnej burzy na temat nowego związku Michała Koterskiego. Para ma 4-letniego syna Fryderyka, którego modelka chce chronić przed plotkami o tacie i jego relacji z 23-letnią Dagmarą Bryzek.

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego należy do tych najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie. Para niejednokrotnie rozchodziła się i schodziła, także ze względu na 4-letniego syna, Fryderyka. Ostatnim razem, dzięki pandemii, ich uczucie ponownie rozkwitło - zaczęli planować nawet wspólne mieszkanie. Jak się jednak okazuje, tym razem postanowili rozstać się ostatecznie, bo Koterski ma nową partnerkę.

Michał Koterski spotyka się z 23-letnią aktorką

Koterski i Leszczak rozstali się kilka miesięcy temu. Dzielą się jednak opieką nad 4-letnim synem. Choć informacja o nowej dziewczynie aktora pojawiła się już jakiś czas temu, dopiero teraz zaczęli pokazywać się razem w swoich mediach społecznościowych. Zarówno Koterski, jak i 23-letnia aktorka Dagmara Bryzek, którą "Misiek" poznał na planie filmu "Gdzie diabeł nie może tam babę pośle", udostępnili wspólne, romantyczne zdjęcia.

Marcela Leszczak skomentowała nową relację Koterskiego

Marcela Leszczak przez długi czas nie odnosiła się do informacji o nowej relacji swojego byłego partnera. Postanowiła jednak zamieścić wpis, którym w dosadny sposób odniosła się do tego, co sądzi o związku Koterskiego i Bryzek. Wspomniała też o synu, Fryderyku.

- Będąc odpowiedzialnym człowiekiem i przede wszystkim rodzicem małego człowieka wrzucę tylko to jako odpowiedź na liczne wiadomości i zapytania. Być może, to was nie satysfakcjonuje, ale mam przy sobie małego człowieka, za którego uczucia i emocje odpowiadam ja, dlatego nic nigdy więcej w tej sprawie nie napiszę. Cieszę się, że Frysio jest na tyle mały i nie ma dostępu do internetu, bo może żyć w niewiedzy i radości życia codziennego, bez wstydu… - napisała Leszczak w relacji na Instagramie.

Marcela Leszczak odwołała się do nowego związku Koterskiego
Marcela Leszczak odwołała się do nowego związku Koterskiego © Instagram | @marcelamargerita

Można więc stwierdzić, że para nie rozstała się w dobrych stosunkach. Marcela Leszczak chce chronić syna przed plotkami na temat jego nowego związku z Bryzek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także