GwiazdyKoterski i Leszczak wrócą do siebie? "Nawet jeśli miałbym cierpieć, zrobiłbym to dla syna"

Koterski i Leszczak wrócą do siebie? "Nawet jeśli miałbym cierpieć, zrobiłbym to dla syna"

Koterski i Leszczak wrócą do siebie?
Koterski i Leszczak wrócą do siebie?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
24.09.2021 10:45

W jednym z ostatnich wywiadów Michał Koterski zapytany o to, czy myśli o powrocie do dawnej partnerki Marceli Leszczak odpowiedział, że dla 5-letniego syna Fryderyka, zrobiłby wszystko. Choć serce aktora jest aktualnie zajęte przez Dagmarę Bryzek, jak widać Koterski niczego nie wyklucza.

Historia miłości Marceli Leszczak i Michała Koterskiego jest dosyć burzliwa. Modelka i aktor już niejednokrotnie rozstawali się i schodzili, także ze względu na 5-letniego syna Fryderyka, jednak ostatecznie jakiś czas temu podjęli decyzję o rozstaniu. Koterski jest aktualnie związany z koleżanką z branży, 23-letnią aktorką Dagmarą Bryzek, natomiast Leszczak jak na razie nie jest gotowa na kolejny związek.

Koterski i Leszczak wrócą do siebie?

Choć Koterski wydaje się być u boku Dagmary Bryzek szczęśliwy, okazało się, że nie wyklucza powrotu do dawnej partnerki i matki swojego syna. W wywiadzie dla "Plejady" wyznał, że życie nauczyło go nie mówić "nie", a jego relacje z Marcelą wciąż są bardzo dobre. Dzielą się opieką nad 5-letnim synem i traktują się z wzajemnym szacunkiem.

- Na szczęście dogadujemy się jak cywilizowani ludzie. Nie ma wojny. Nie jest to śmieszny temat, bo wiele osób po rozstaniu tak jakby szachuje się dzieckiem. Ale wiadomo, że to dziecko na tym przegrywa. Ale nam się, odpukać, udaje to robić - mówił.

- Marcela wychodzi mi naprzeciw z szacunkiem do mojej pracy. Nie mam ograniczeń w spotkaniach z synem, ale bierze też pod uwagę, że moja praca jest specyficzna i czasem mam tego czasu więcej, a czasem mniej, bo np. wyjeżdżam. I ona to akceptuje - dodał.

"Nawet jeśli miałbym cierpieć"

Syn Fryderyk jest zarówno dla Marceli, jak i dla Michała oczkiem w głowie. Oboje w pełni poświęcają się jego wychowaniu i dbają o jego dobro, dlatego także dla niego ich relacje są bez zarzutu. Koterski zapytany o powrót do byłej partnerki udzielił dość szokującej odpowiedzi, patrząc na fakt jego obecnego związku z inną kobietą.

- Zawsze jestem za miłością i dobrem mojego syna. Nawet jeśli miałbym z Marcelą cierpieć, to dla syna bym to zrobił - wyznał w rozmowie z "Plejadą".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także