Blisko ludziDamięcki pokazał prezent na "40-stkę". Przy okazji pochwalił się jak mieszka

Damięcki pokazał prezent na "40-stkę". Przy okazji pochwalił się jak mieszka

Mateusz Damięcki
Mateusz Damięcki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
29.04.2021 10:58

Mateusz Damięcki należy do grona tych polskich gwiazd, które lubią co jakiś czas dzielić się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazdor pochwalił się w sieci prezentem, jaki dostał od swojej żony z okazji czterdziestych urodzin. Damięcki przeszedł się niczym model, prezentując podarek. Przy okazji aktor pokazał też jak mieszka.

Mateusz Damięcki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Ku uciesze swoich fanów gwiazdor jest bardzo aktywny w sieci. Przed pandemią Damięcki regularnie pojawiał się nie tylko na planach filmowych, lecz także na deskach teatrów. Oprócz tego gwiazdor aktywnie angażuje się w akcje charytatywne i zachęca do podobnej działalność inne osoby. Prywatnie Mateusz Damięcki jest mężem Pauliny Andrzejewskiej. Para wychowuje dwóch synów.

Aktor i jego żona tworzą udane małżeństwo już od dwóch lat. Choć para jest aktywna w sieci, bardzo stara się chronić swoją prywatność. Małżonkowie długo ukrywali przed mediami swój ślub, a także ciążę Pauliny.

Prezent na czterdziestkę

Jednak tym razem Mateusz Damięcki postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Mężczyzna pochwalił się na Instagramie prezentem, jaki dostał od małżonki z okazji czterdziestych urodzin. Damięcki zaprezentował się niczym rasowy model, przechadzając się po mieszkaniu niczym po wybiegu.

Paulina postanowiła kupić ukochanemu dużą torbę z napisem "Daddy bag". Na krótkim filmiku słychać, jak pyta męża, co dostał na urodziny. Wtedy Damięcki odwraca się do obiektywu i prezentuje pakowną torbę.

Fani skomplementowali dystans małżonków do siebie, a także "profesjonalny" chód Damięckiego, który z powodzeniem mógłby spróbować sił w roli modela. Fani zwrócili też uwagę na wnętrze mieszkania aktora. Już na pierwszy rzut oka widać, że mieszkają w nim ludzie z zamiłowaniem artystycznym - ściana jest ozdobiona fantastycznymi grafikami. Sympatykom spodobały się także jasne kolory, które dominują wewnątrz pomieszczeń.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Dariusz Piontkowski o planach MEN dotyczących pomocy psychicznej dla dzieci

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (22)