Blisko ludziDamięcki pokazał prezent na "40-stkę". Przy okazji pochwalił się jak mieszka

Damięcki pokazał prezent na "40‑stkę". Przy okazji pochwalił się jak mieszka

Mateusz Damięcki
Mateusz Damięcki
Źródło zdjęć: © ONS.pl

29.04.2021 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mateusz Damięcki należy do grona tych polskich gwiazd, które lubią co jakiś czas dzielić się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazdor pochwalił się w sieci prezentem, jaki dostał od swojej żony z okazji czterdziestych urodzin. Damięcki przeszedł się niczym model, prezentując podarek. Przy okazji aktor pokazał też jak mieszka.

Mateusz Damięcki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Ku uciesze swoich fanów gwiazdor jest bardzo aktywny w sieci. Przed pandemią Damięcki regularnie pojawiał się nie tylko na planach filmowych, lecz także na deskach teatrów. Oprócz tego gwiazdor aktywnie angażuje się w akcje charytatywne i zachęca do podobnej działalność inne osoby. Prywatnie Mateusz Damięcki jest mężem Pauliny Andrzejewskiej. Para wychowuje dwóch synów.

Aktor i jego żona tworzą udane małżeństwo już od dwóch lat. Choć para jest aktywna w sieci, bardzo stara się chronić swoją prywatność. Małżonkowie długo ukrywali przed mediami swój ślub, a także ciążę Pauliny.

Prezent na czterdziestkę

Jednak tym razem Mateusz Damięcki postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Mężczyzna pochwalił się na Instagramie prezentem, jaki dostał od małżonki z okazji czterdziestych urodzin. Damięcki zaprezentował się niczym rasowy model, przechadzając się po mieszkaniu niczym po wybiegu.

Paulina postanowiła kupić ukochanemu dużą torbę z napisem "Daddy bag". Na krótkim filmiku słychać, jak pyta męża, co dostał na urodziny. Wtedy Damięcki odwraca się do obiektywu i prezentuje pakowną torbę.

Fani skomplementowali dystans małżonków do siebie, a także "profesjonalny" chód Damięckiego, który z powodzeniem mógłby spróbować sił w roli modela. Fani zwrócili też uwagę na wnętrze mieszkania aktora. Już na pierwszy rzut oka widać, że mieszkają w nim ludzie z zamiłowaniem artystycznym - ściana jest ozdobiona fantastycznymi grafikami. Sympatykom spodobały się także jasne kolory, które dominują wewnątrz pomieszczeń.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także