GwiazdyZadowolona Melania Trump. Nowe zdjęcia byłej pierwszej damy USA

Zadowolona Melania Trump. Nowe zdjęcia byłej pierwszej damy USA

Melania Trump cieszy się wolnością.
Melania Trump cieszy się wolnością.
Źródło zdjęć: © Getty Images
19.04.2021 17:09

Od czasu wyprowadzki z Białego Domu Melania Trump nie pojawia się publicznie. Zgodnie z rewelacjami podawanymi przez obserwatorów, była pierwsza dama USA przede wszystkim skupiła się na swoim synu Barronie. Swego czasu pojawiało się wiele plotek dotyczących rzekomego rozwodu u Trumpów, ale patrząc na ostatnie zdjęcia, tę plotkę można włożyć między bajki.

Perypetie małżeńskie Trumpów były wielokrotnie tematem wielu spekulacji o rzekomym kryzysie. Eksperci od mowy ciała i osoby zajmujące się komentowaniem bieżących wydarzeń, nie mieli wątpliwości, że rozwód w ich przypadku jest niemożliwy – głównie ze względu na wygodę i stabilność.

Uśmiechnięta Melania

Nareszcie żona Donalda Trumpa nie musi się niczym przejmować. Rozkoszuje się życiem daleko od spraw związanych z polityką i medialnego szumu. Przeniosła się na stałe do kurortu Mar-a-Lago, gdzie korzysta pełni ze spokoju oraz upragnionej ciszy. Ostatnio Melania razem z mężem widziana była w lokalnej restauracji w strefie VIP – trudno było doszukać się na zdjęciach z tego spotkania śladu kryzysu.

Melania Trump ewidentnie nie chce powracać do życia publicznego. Zaszyła się w rezydencji w Palm Beach, dzięki czemu nie musi już martwić się tym, że każdy jej ruch jest śledzony przez setki obiektywów. 50-latka nie była lubiana przez Amerykanów, którzy co jakiś czas wytykali jej błędy albo przypominali o jej milczącej postawie.

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia Melanii i jej męża. Tym razem zostały one zrobione podczas wspólnego obiadu byłej pary prezydenckiej z zaproszonymi gośćmi. Widać na każdym z trzech ujęć, że Melania jest zadowolona i uśmiechnięta. Zrobiła także selfie z jednym z uczestników spotkania.

Melania Trump przyzwyczaiła nas do eleganckich stylizacji. Także i tym razem nie zawiodła – miała na sobie czarną koktajlową sukienkę i przeciwsłoneczne okulary. Co najbardziej rzuca się w oczy, to nowy kolor włosów – była pierwsza dama zdecydowała się na nieco jaśniejszy blond, niż do tej pory. Wygląda na to, że sielanka u Trumpów wciąż trwa i zmiana otoczenia dobrze im zrobiła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl