Trwa ładowanie...
ycipk-4blh69

Daniel Qczaj o swoim dzieciństwie. Przeżywał trudne chwile

"Miałem wtedy siedemnaście lat i byłem w Polsce totalnie sam. Moja rodzina wyjechała do Ameryki i nie miałem od nikogo wsparcia. W szkole totalnie mi nie szło" – mówi Qczaj w rozmowie z portalem Plejada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qczaj to popularny trener
Qczaj to popularny trener (ONS.pl)
ycipk-4blh69

Qczaj – dzieciństwo

Qczaj, a właściwie Daniel Kuczaj nie miał łatwego dzieciństwa. O swoich trudnych przeżyciach trener opowiedział ostatnio w rozmowie z portalem "Plejada". Qczaj pochodzi z małej miejscowości. Jako nastolatek przeprowadził się do Krakowa, gdzie chodził do liceum. Nie szło mu najlepiej. Miał trudności w nauce i brakowało mu wsparcia najbliższych.

ycipk-4blh69

Qczaj o trudnych chwilach

"Miałem wtedy siedemnaście lat i byłem w Polsce totalnie sam. Moja rodzina wyjechała do Ameryki i nie miałem od nikogo wsparcia. W szkole totalnie mi nie szło. Czułem, że zawiodłem moją mamę. Wiedziałem, że będę miał trzy poprawki, więc spodziewałem się, że do następnej klasy raczej nie przejdę. Czekało mnie kiblowanie. Pojechałem więc pewnego dnia na skałki w Krakowie, siedziałem na nich i chciałem skoczyć" – powiedział Plejadzie Qczaj. Później Qczaj dostał angaż w sztuce Janusza Józefowicza. Wtedy uwierzył w siebie i nie chciał już robić sobie krzywdy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4blh69

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blh69

ycipk-4blh69
ycipk-4blh69