Trwa ładowanie...
d1g9jp4

Qczaj ostro o Zofii Klepackiej. "Nie powinna się udzielać w mediach"

"Dla mnie ktoś, kto namawia do nienawiści, ktoś, kto nazywa wynaturzeniem drugiego człowieka, który kocha, nie jest godnym tego, żeby nosić tytuł mistrza" – powiedział Qczaj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qczaj zabrał głos w sprawie Zofii Klepackiej
Qczaj zabrał głos w sprawie Zofii Klepackiej (ONS.pl)
d1g9jp4

Nie opadają emocje po homofobicznych wypowiedziach polskiej medalistki w windsurfingu Zofii Klepackiej. Do gwiazd krytykujących olimpijkę dołączył również Qczaj. Popularny trener w rozmowie z Wideoportalem wyznał, że dla niego bycie mistrzem jest jednoznaczne ze wspieraniem słabszych.

"Dla mnie ktoś, kto namawia do nienawiści, ktoś, kto nazywa wynaturzeniem drugiego człowieka, który kocha, nie jest godnym tego, żeby nosić tytuł mistrza" – powiedział.

d1g9jp4

Qczaj zgadza się z Kingą Rusin, która ostatnio zabrała głos w sprawie sportsmenki. Uważa, że należy odebrać Klepackiej zdobyte tytuły, ponieważ swoim zachowaniem złamała olimpijski kodeks.

"Kiedy dostaję wiadomości, że dziewczyna czy chłopak chce popełnić samobójstwo, bo go nikt nie rozumie w szkole, bo odkrył w sobie naturę homoseksualną, boi się tego i chce się zabić, to dla mnie osoba publiczna, która nie ma świadomości, że to dziecko może sobie zrobić krzywdę, nie powinna się udzielać w mediach" – powiedział Wideoportalowi.

d1g9jp4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1g9jp4

Podziel się opinią

Share
d1g9jp4
d1g9jp4